Hakemlerimiz Yeni Sezona Merhaba Dedi “TFFHGD Adıyaman Şubesi 2015-2016 Futbol Sezonu Açılışını Yaptı”

 

Türkiye Futbol Federasyonu Hakem ve Gözlemciler Derneği         (TFFHGD) Adıyaman Şubesi yaptığı ilk antrenmanla yeni 2015-2016 sezonuna merhaba dedi.

Adıyaman Atatürk Stadyumunda Açılış programına İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Yapıcı, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Naif Dünek, Futbol İl Temsilcisi Ali Can Çelik, Dernek Başkanı İsmet Gülbağlar, Hakemler ve Hakem adayları katıldı.

Yeni sezonda takımlara ve sahada görev yapacak olan hakem ve gözlemcilere başarı temennisinde bulunan TFFHGD Adıyaman Şube Başkanı İsmet Gülbağlar yaptığı konuşmasında; “2015-2016 Futbol sezonunun başta Türk hakemliği olmak üzere sporun tüm paydaşlarına hayırlı olmasını dilerim. Sporun fair play çerçevesinde yapılması gerektiğini ve kazanmanın ikinci planda olması gerektiğini belirtmek isterim. Yeni sezonun takımlarımıza başarılar getirmesi temennisiyle sakatlıksız  ve şiddetten uzak bir lig diliyorum. Hakem ve Gözlemci arkadaşlarımız büyük bir özveriyle görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye gayreti içerisindeler kendilerini bir kez daha tebrik ediyor, aday hakemlerimize başarılar diliyorum” dedi.

2014-2015 futbol sezonunu başarı ile tamamladıklarını belirten İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Yapıcı yaptığı konuşmasında; “İnşallah 2015-2016 futbol sezonunda da aynı başarı ile hakemlerimizin gayret edeceğini umuyor çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Futbol camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Sahalarda mücadele edecek olan futbolculara, takımlara, hakemlere, gözlemcilere ve saha komiseri arkadaşlarımıza kazasız, belasız, sakatlıklardan uzan bir sezon diliyorum” dedi.

Saha Komiserleri Derneği Başkanı Naif Dünek ve Futbol İl Temsilcisi Ali Can Çelik ise 2015-2016 futbol sezonunun futbol ailesine hayırlı olmasını ve yeni sezonun tüm hakemlere başarı getirmesi temennisinde bulundular.

Yoğun programı nedeniyle düzenlenen açılış programına katılamayan ve bir mesaj gönderen TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı mesajında; “2015-2016 sezonunun tüm hakem ve gözlemcilerimize hayırlı ve başarılı olmasını diler tüm katılımcılara sevgi ve selamlarımı sunarım.” Dedi.

MHK 8. Bölge Sorumlusu Zafer Demir ise gönderdiği  mesajında; “Yeni sezonun Türk hakemliği ve Adıyaman hakemliğine başarılar getirmesi temennisiyle tüm hakem ve gözlemcilerimizi kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

TFFHGD Adıyaman Şubesi Eski Başkanı Akif Beyaz ise, 2015-2015 sezonunda hakem, gözlemci ve spor camaiasına başarı getirmesi temennisinde bulundu.

TFFHGD Adıyaman şubesine kayıtlı Ulusal Yardımcı Hakem: 2, Bölgesel Hakem: 4, Bölgesel Yardımcı Hakem: 7, Bayan Klasman Yardımcı Hakem: 1, İl Hakemi: 26, Aday Hakem: 21(6 Bayan) iken, Gözlemci Sayısı: 8

Haber merkezi

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir