Hastane Önünde 350 Kişilik İftar Çadırı

 Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde konaklamak zorunda olan hasta yakınları ile vatandaşlar, iftar yemeğini Adıyaman Belediyesi tarafından açılan iftar çadırında yiyebiliyor.

Adıyaman Belediyesi Ramazan ayı nedeniyle Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin karşısına 350 kişilik iftar çadırı kurdu.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun talimatı ile bu yıl 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında bulunan Adıyaman Belediyesine ait otoparkta kurulan iftar çadırında her gün hasta ve hasta yakınları için iftar yemeği veriliyor.

Konu ile ilgili bilgi veren yetkililer, Ramazan ayının maneviyatını vatandaşlarla birlikte yaşamak için hastane önünde kurulan çadırda her gün yaklaşık 350 hasta ve hasta yakınına iftar yapma imkanı sağladıklarını dile getirdiler.

Yetkililer, hasta ve hasta yakınlarının yanı sıra hastane çalışanları ile diğer vatandaşlara da ücretsiz hizmet veren iftar çadırında her gün iki çeşit yemek, çorba yada cacık ile tatlı menüsünden oluşan bir yemek listesi hazırladıklarını ifade ettiler.

Adıyaman Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında iftarını açan vatandaşlar ise duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir