Hastanede Ramazan Mesaisi Başlıyor

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yoğunlukları önlemek ve hastalara daha sağlıklı hizmet vermek amacıyla Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iftardan sonra saat 21.00 ve 23,00 saatleri arasında poliklinik hizmeti verecek.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan, hem sıcak hem de orucun etkisiyle gündüz saatlerinde sağlık hizmeti alamayanlar için hastanede Ramazan ayı boyunca saat 21.00-23,00 saatleri arasında gece polikliniği hizmeti vereceklerini bildirdi.

Doğan, “Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji, Gastroentroloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrah, Göz Hastalıkları, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Psikiyatribölümlerimizgece de hizmette olacak. Dolayısıyla iftardan sonra da hizmetlerimizi aksatmadan şifa dağıtabileceğiz. Böylelikle insanlarımız da hem muayenelerini aksatmamış hem de kendilerini ihmal etmemiş olacaklar” diye konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir