HDP’den Gazetemize Ziyaret “Adıyaman İçin Tek Yürek Olduk”

Hakların Demokratik Partisi (HDP) Adıyaman Milletvekili Adayları gazetemizi ziyaret ederek destek istediler.

HDP Adıyaman İl Eş Başkanı Mehmet Ali Alataş önderliğinde gazetemize gelen Behçet Yıldırım, Ferhat Temel, Yasin Tahta, Birsen Tunç ve Ayten Yılmaz iyi dileklerde bulunarak Adıyaman için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirttiler.

Adaylık ve seçim ile ilgili konuşan HDP 1. Sıra Adayı Dr. Behçet Yıldırım, yerel basının demokrasinin olmazsa olmazlarından biri olduğunu söyledi.

Yıldırım “ Yerel basına sahip çıkılması gerektiğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra seçim sürecinde de bizlere destek vermenizi istiyoruz. Çünkü yerel basınımızın tarafsız ve objektifliğinden hiç şüphemiz yoktur. Umuyoruz ki Adıyaman için seçimlerde yani 7 Haziran’da güzel bir sonuç çıkacaktır.” dedi.

. gerek yerel baısn gerekse de Adıyaman’ın sorunlarını çok iyi bildiklerini belirten Yıldırım ve diğer Adaylar , Ferhat Temel, Yasin Tahta, Birsen Tunç ve Ayten Yılmaz el ele vererek Hakların Demokratik Partisini en iyi yerlere taşıyacaklarının teminatını verdiler.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir