Hentbolda Şampiyon Adıyaman Belediyesi  

 

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Kulüplerarası Genç Erkekler Hentbol turnuvasında Adıyaman Belediyesi il birincisi oldu.

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2016 faaliyet programında yer alan Kulüpler Arası Genç Erkekler Hentbol müsabakaları Belediye Spor Salonunda oynanan final müsabakasıyla sona erdi.

Adıyaman Belediyesi ile İlim Kültür Spor kulüplerinin karşı karşıya geldiği final maçında gülen taraf, İlim Kültür Spor Kulübünü 20 – 30 mağlup eden Adıyaman Belediye Spor Kulübü oldu. Final maçını kaybeden, İlim Kültür Spor Kulübü ikinci, Şambayat Spor Kulübü ise il üçüncülüğünü elde etti. Final müsabakası sonucunda rakibini üstünlük sağlayan Adıyaman Belediyesi Spor Kulübü Türkiye Hentbol Federasyon Başkanlığının belirleyeceği bir ilde grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek. Maçının ardından düzenlenen ödül töreninde ilk 3 takıma kupa ve madalyaları, Spor Şube Müdürü Hüseyin Yaşar Sarıkaya ve Hentbol İl Temsilcisi Ayhan Dursun tarafından verildi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir