Hentbol’da Şampiyonlar Belli Oldu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldız Kızlar ve YıldızErkekler Hentbol müsabakaları sona erdi.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2013–2014 Eğitim-Öğretim yılı Yıldız Kızlar ve Yıldız ErkekHentbol İl Birinciliği müsabakaları oynanan final maçlarıyla sona erdi.

27 Aralık 2013 tarihinde Adıyaman Üniversitesi Spor Salonunda oynanan Yıldız Kızlar Hentbol Müsabakasında Birinciliği Merkez 75.Yıl YİBO İkinciliği ise Gölbaşı 72.Yıl YİBO elde etti.

Yıldız Erkekler Hentbol Müsabakalarında ise Birinciliği Gölbaşı Mimar Sinan Orta Okulu, İkinciliği Adıyaman Cumhuriyet Orta Okulu Üçüncülüğü ise Gölbaşı Yavuz Selim Orta Okulu elde etti.

Final Maçlarının ardından düzenlenen ödül töreninde, dereceye giren okullara ödülleri törenle verildi. Hentbol turnuvası maçlarına, okul öğrencileri ve Üniversite Öğrencileribüyük ilgi gösterirken, maçlar oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Final maçının ardından dereceye giren okullara madalyaları verildi

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir