“Hizmetin Gecikmesinin Sebebi AK Parti İçerisindeki Kavgalar mı?”

CHP İl Başkanı Av. Bilal Doğan, Eğriçay mevkiinden başlayarak devam eden yol yapım çalışmalarının olması gereken şekilde devam etmediğini ve bundan dolayı kazaların yaşandığını söyleyerek, yetkilileri uyardı.

“Öncelikle Adıyaman trafiğinin yoğun olduğu bir yolun bu kadar uzamış olması birçok kazalara davetiye çıkarıyor” diyen CHP İl Başkanı Av. Bilal Doğan, “Bundan dolayı bu yolun biran önce bitirilip, hizmete açılması gerekiyor” dedi.

“Bu sorundan dolayı bu yolda her gün kazalar yaşanıyor”

Eğriçay mevkiinde yaşanan sorunları daha önceden de gündeme getirdiklerini ifade eden CHP İl Başkanı Av. Bilal Doğan, “Maalesef Adıyaman’a hizmet gelmiyor, gelse bile çok ağır ilerliyor. Alında bu durum sadece Adıyaman’ın kaderi değil. Son dönemlerde AK Parti Adıyaman milletvekilleriyle Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan’ın arasındaki kavgalar gün yüzüne çıktı.  Acaba Adıyaman’da hizmetin gecikmesinin sebebi AK Parti içerisindeki kavgalar mı? Bu soruyu muhataplarına haftalar öncesinden sormamıza rağmen cevap almadık. Eğriçay mevkiinden itibaren devam eden projenin alanın az bir mesafe olmasına rağmen bu yol bir türlü tamamlanmıyor. Bu sorundan dolayı bu yolda her gün kazalar yaşanıyor. Aslında Eğriçay projesine bizimde bir katkımız olmuştu. Yakın bir zamanda bir basın açıklamasıyla Adıyaman Üniversitesi’nden başlayarak Eğriçay köprüsüne kadar uzanan yolda yaya yolunun olmadığını ifade etmiştik. Yapmış olduğumuz basın açıklamamız üzerine Valimiz Mahmut Demirtaş, bu projeye yaya yolunun ekleneceğini söylemişti. Bu yol güzergahı üzerinde yaya yolunun yapılacağı söyleniliyor. Eğer bu yolda bir yaya yolu yapılırsa bu işe bizimde emeğimiz geçmiş olacak. Öncelikle Adıyaman trafiğinin yoğun olduğu bir yolun bu kadar uzamış olması birçok kazalara davetiye çıkarıyor. Bundan dolayı bu yolun biran önce bitirilip, hizmete açılması gerekiyor. Yolun bir tarafı tamamlandıktan sonra şimdi ise diğer tarafı yapılıyor. Aslında şimdiye kadar bu yolun bitirilmiş olması gerekirdi. Yetkililerden biran önce bu yolu bitirip, yolu hizmete açmalarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Ömer Karakuş

serif”�] �t�Q�#lara bir türlü cevap bulamıyorum.

 

Ama bildiğim tek şey artık Müslümanlar, bir başka ülkedeki din kardeşlerinin huzurla yaşamasını istemeleridir.

Bu da Türkiye Cumhuriyeti Devletini yönetilenlerin kulağına küpe olsun.

Bu Haberi Gördünmü!

MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Yıldırım, 17. MÜSİAD EXPO Fuarını Değerlendirdi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, 17. MÜSİAD EXPO fuarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir