Hukukçular Derneği Adıyaman İl Temsilcilisi Mustafa Alkayış: “Seçimin Adil Bir Şekilde Gerçekleşmesi İçin Tüm Sahada Olacağız”

Adıyaman Hukukçular Derneği Adıyaman İl Temsilcilisi Mustafa Alkayış, “Seçimin Adil Bir Şekilde Gerçekleşmesi İçin Tüm Sahada Olacağız” dedi.

Alkayış “ Bir takım odaklar Türkiye’de demokratik usullerle şeffaf bir şekilde yapılan seçimler ile ilgili milletimizin aklına şüphe tohumları ekmek, şaibe atmosferi oluşturmak, dolayısıyla seçime gölge düşürmek ve seçim sonuçlarını manipüle etmek istemektedirler.

Bizler Hukukçular Derneği olarak Adaletten ve milletin iradesinden yanayız! Seçimin adil bir şekilde yürütülmesi taraftarıyız! Silahla siyasete karşıyız! Korkutmayla yapılan siyasete karşıyız! Çetelere karşıyız! Kapalı yapılara karşıyız! Hukukçular Derneği ve Anadolu’daki İl Temsilciliklerimiz ile eş zamanlı olarak tüm sandıklara müşahit göndereceğimizi, seçimin adil bir şekilde gerçekleşmesi için tüm sahada olacağımızı kamuoyuna ilan ediyor ve Milletimizin her bir ferdine tek tek sesleniyoruz! Türkiye’nin hak ettiği değere ulaşmasını istiyorsan, istikrar istiyorsan, itibarlı bir yaşam istiyorsan, karanlık odakların şaibelerine inanma! Aklını ve kalbini dinle! Doğru bildiğini yap! Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de sandıktan çıkacak sonuç senin iradendir! Kendi iradene sahip çık! Oyuna gelme Milli iradeye sahip çık!” dedi.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Müdür Tünçmen’den  İHH’ya teşekkür 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir