İbrahim Adıyaman’ın Gururu Oldu

Kick Boks Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Milli Takım Seçmeleri Canik Atatürk Spor Salonunda sona erdi.

Kick Boks Milli Takım Seçmeleri Canik Atatürk Spor Salonu’nda 43 ilden 600 sporcunun katılımıyla sona erdi. Gençler ve Büyükler kategorilerinde milli takım adına yarışan sporcular Türkiye’yi temsil etmek için ter döktü.

Seçmelerle dereceye giren sporcular ise Makedonya ve Macaristan’da düzenlenecek olan turnuvada milli takıma dâhil edilerek Türkiye’yi temsil edecek.

Samsun’da düzenlenen Milli Takım seçmelerinde şampiyon olan Adıyamanlı İbrahim Karakuş ise, ülkemizi ve ilimizi Macaristan’da yapılacak olan dünya şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş “Samsun’da düzenlenen Kick Boks Milli Takım Seçmelerinde Şampiyon Olup ülkemizi ve ilimizi Macaristan’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanan sporcumuz İbrahim Karakuş’u ve onu yetiştiren Milli Takım antrenörü Haluk Erdoğan’ı tebrik ediyor, Dünya Şampiyonasında başarılar diliyorum.”dedi.

Milli Sporcu İbrahim Karakuş ise “Samsun’da düzenlenen milli takım seçmelerinde şampiyon olup ülkemizi ve ilimizi Macaristan da yapılacak olan dünya şampiyonasında temsil etmeye hak kazandım beni yetiştiren Haluk Erdoğan hocama ve takım arkadaşlarıma teşekkür ederim.”ifadelerini kullandı.

Haber: Kazım Aydın

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir