İbrahim Halil Fırat’tan Adıyaman Ticaret Borsası’na Ziyaret

16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum öncesinde AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat’ı ziyaret etti.

Ziyarette açıklamada bulunan AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, “Pazar günü gerçekleşecek olan referandum seçimleri öncesinden sivil toplum örgütlerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat’ı ziyaret ettik.  Çünkü ülkemiz ve ilimiz için en önemli unsurlar sivil toplum örgütlerimizdir.  Böylelikle yapmış olduğumuz ziyaretlerin en önemli ayağısivil toplum örgütlerimizle yapmış olduğumuz ziyaretlerdir. Ayrıca gittiğimiz her yerde referandum seçiminin önemine vurgu yapıyoruz. Ülkemizin geleceği için referandum oldukça önemli bir meseledir. Gençlerimizin geleceği için referandumda çıkacak olan sonuçla gençlerimize daha iyi bir gelecek bırakacağız. Ayrıca referandum öncesinde halkımızın mutlaka sandığa gitmesi gerektiğini belirtmek istiyorum. Pazar günü gerçekleşecek olan referandum seçimleri sonrasında yeni bir geleceği genç nesillere bırakmış olacağız” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’ın ziyaretinden ötürü memnuniyetini dile getiren Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat, “Pazar günü gerçekleşecek olan referandum seçimi öncesinde bu seçimin güzelliklerevesile olmasını temenni ediyorum. Bu seçimden çıkacak olan kararla birlikte seçmenler taleplerini dile getirmiş olacaklar” diye konuştu.

Haber: Kazım Aydın

Bu Haberi Gördünmü!

Ahmet Aydın’dan Diyarbakır Yolu Açıklaması

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, çalışmaları duraklayan Kahta- Nissibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir