İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kenan Doğan’dan Gazetemize Hayırlı olsun Ziyareti

 

 

Yeni yerinde yayın hayatına devam eden Adıyaman Işık Gazetesine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Gazetemizi ziyaret ederek güzel temennilerde bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kenan Doğan “ İnşallah Işık gazetesi Adıyaman’ımıza Işık olacaktır” dedi.

“6 yıldır yayın hayatına başarıyla devam eden Işık Gazetesinin istikrarını sürdürmesini temenni ediyorum” diyen Doğan  “ İlkeli, objektif ve tarafsız yayın akışıyla ilimizde güzel bir konuma gelen Işık gazetesine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Ben başarılarının devamını diliyorum. Biliyorum ki basın ülkemizin ve ilimizin olmazsa olmazlarındandır. Basının ayakta kalabilmesi ve tüm gücüyle insanlara doğru bilgi ve haber aktarımı yapabilmesi için elimizden gelen desteği vermeye hazırız. İnşallah Işık gazetemiz çizgisinden çıkmadan objektif haber anlayışıyla yoluna devam edecektir” dedi.

Işık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bilal Işık ise, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek  “ Ziyaretten dolayı çok mutlu olduk. Buraya kadar gelip bizlere başarılar dileyen sayın Kenan doğan ve ekibine teşekkür ediyoruz. Güzel temennilere layık olmaya çalışacağız. Objektif ve gerçekçi yayın akışımız tüm hızıyla devam edecektir. Ekibimizle birlikte Adıyaman’da basın noktasında yeni bir sayfa açma hedefimize yaklaştığımızı düşünüyorum” dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir