İnternet Üzerinden Tütün Satışları rekora Koşuyor

Kalitesi tüm ülkede dillere destan olan ve hemen her bölgede satışa sunulan Adıyaman tütünü internet üzerinden online şekilde satılmaya devam edilirken, bu; “Adıyaman Zekası” olarak nitelendirildi.

Sezai parlak adındaki bir Çelikhanlı vatandaşın kurmuş olduğu www. adiyamantutunu. com internet sitesinde tüm dünyaya açılan Adıyaman tütününe şu günlerde rağbet iyiden iyiye artmış durumda. Çeşit çeşit kalite kalite değişen tütünleri alıcının kapısına kadar teslim eden site sahibi Parlak, aromalı tütünlerle harman ettiği Adıyaman tütünlerinden de sarılı halde alıcıya ulaştırabiliyor. Bu güne kadar kimselerin akıl edemediği online satış ile Adıyaman ismini de tüm ülkeye duyuran Sezai Parlak, sitesinde şu cümlelere yer veriyor. Size göndereceğimiz tütün tek çeşit olmayıp yaklaşık 8 farklı tütün çeşidimiz mevcuttur.Tüm çeşitler aynı fiyattır ancak herkesin damak tadı farklı olduğundan bazıları hafif, bazıları ağır bazıları orta sever,bu yüzden Satış sorumlumuz ile irtibata geçtiğinizde kendisi sizinle konuştuktan sonra size en uygun tütünü gönderecektir. Türkiye de hemen hemen her şehirde açık tütün bulmak mümkündür ancak bir çok yerde kar amacı güdülerek en kötü kalite tütünler yüksek fiyattan satılmaktadır. İnsanların bir çoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı ayırt edememektedir.Eğer sizde sigara içmekteyseniz Muhtemelen sizde hayatınızın bir döneminde tütünü denemiş ancak boğazınız yandığından,ağır olduğundan şikayet ederek tütünden vazgeçmişsinizdir.Ancak şu kadarını söyleyebilirim ki bize ulaştığınız taktirde size en uygun tütüne karar verilip size ulaştırılacaktır.Sitemizde ayrıca tütün saklama,sarma,filtre kullanma hakkındaki bilgilere de ulaşacaksınız”

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir