IŞIK Gazetesine Kick Boks Federasyonundan Teşekkür

 Tarihte ilk defa Adıyaman’da yapılan Kick Boks Türkiye Şampiyonası ilimizde güzel organizasyonlara imza atılmasına neden olurken, Federasyon Basın Sözcüsü Bahattin Üçtepe gazetemize ziyarette bulunarak desteklerimizden dolayı teşekkür etti.

Gazetemizin planlı ve programlı çalışmalarından dolayı tebrik eden Üçtepe, “ Işık Gazetesi Adıyaman için önemli bir değerdir” dedi.

65 ilden 2115 sporcunun Adıyaman’da turnuvalara katıldığını ve bunun Adıyaman için büyük bir güzellik olduğunun altını çizen Türkiye Kickboks Federasyonu Basın Sözcüsü Bahattin Üçtepe “ Adıyaman sıcak ancak Adıyaman insanını daha sıcak bulduk. Adıyaman’dan çok memnunuz. Burada turnuvamız çok güzel şekilde devam ediyor.  Kick Light, Semi Kontack ve Full Kontack olmak üzere toplamda 3 branşta sporcularımız kıyasıya yarışıyor. Burada 1. Olan arkadaşlarımız Antalya’da Dünya Şampiyonasında illerini temsil edecekler. Bizlere Adıyaman’da haber anlamında desteklerini esirgemeyen başta Adıyaman’da Bugün gazetesi olmak üzere tüm basın camiasına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

5 YILLIK HASRET SON BULDU Adıyaman 1954 SK: 3- Ağrı Spor: 1

Lige Yükselme Play-Off maçında rakibi Ağrıspor’u Hakan Doğan (2) ve Uğurcan’ın attığı gollerle 3-1 yenmeyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir