İyilikder’den Suriyeli ve Afgan Ailelere Yardım

İyilikder Adıyaman Temsilciliği, kentte kalan Afgan ve Suriyeli ailelere yardımcılarını sürdürüyor.

Yardım faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunan İyilikder Adıyaman Temsilcisi Mehmet Bilen,”Tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelerin eksiklerini gidermeye devam ediyoruz. Bağışçımızın verdiği 3 buzdolabını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Öğretmen grubumuzun bağışladığı gıda, çamaşır makinesi ve buzdolabını da mağdur ailelere ulaştırıldı. Çamaşır makinesi olan 3 ailenin de ihtiyacı giderildi. Allah emeği geçenlerden razı olsun.Türkiye Petrolleri, ortaokulu öğrencileri ve öğretmeler vesilesiyle diğer yardımlar ulaştırıldı” dedi.

 

Aile ziyaretlerinin de devam ettiğini açıklayan Bilen, “Mustafa Kirişçi hocamız ve öğrencileri Afgan yetim aileye nakit yardımında, Halil Han hocamız ve öğrencileri Iraklı aileye gıda ve halı yardımında, Mehmet Şenman hocamız ve öğrencileri de Suriyeli aileye nakit yardımında bulundular. Rabbim hocalarımızdan ve öğrencilerinden razı olsun” diye konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir