ADIYAMAN’DA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI EKİPLERİ SÜRÜCÜLERE BAYRAM SÜRPRİZİ YAPARAK KOLONYA VE ÇİKOLATA İKRAMINDA BULUNDU. (AHMET ARSLANTAŞ/ADIYAMAN-İHA)

Jandarmadan sürücülere en tatlı sürpriz

Bayram tatilinde yola çıkan sürücüler ceza beklerken çikolata ve kolonya ikram edildi.

Adıyaman’da İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sürücülere bayram sürprizi yaparak kolonya ve çikolata ikramında bulundu.

Kurban Bayramı tatili nedeniyle memleketlerine, tatil yörelerine, akraba ziyaretlerine giden vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşmaları için jandarma ekipleri uygulamaları sıklaştırıldı. Yapılan yol uygulamalarında sürücüleri trafik kuralları konusunda uyaran jandarma ekipleri özellikle sürücüleri hız yapmamaları konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyor. Trafik uygulamalarında sürücüleri uyaran jandarma ekipleri diğer taraftan sürücü ve yolculara kolonya ile çikolata ikramında bulundu. Jandarmada görevli bayan personel tarafından sürücülere kolonya ve çikolata ikramında bulunuldu. Ceza yerine, kolonya ve çikolata sürpriziyle karşılaşan sürücüler denetimlerin gerekliliğine işaret etti.

Sürücülere ve yolculara ‘iyi bayramlar’ dileğinde bulunan jandarma ekipleri, kazaların büyük kısmının sürücü hatalarından kaynaklandığına dikkat çekti.

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir