Kadın  Kolları Dört Elle 1 Kasım İçin Çalışıyor Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gümüş “Zafer Bizlerin ve Halkın Olacak”

 

Ak parti kadın Kollarının vefakar Başkanı Perihan Gümüş ve beraberindeki heyet 1 Kasım genel seçimler öncesi dört koldan çalışmalara aralıksız devam ediyor.

Sokak sokak, mahalle mahalle esnaf esnaf  gezen ve ziyaretlerde bulunan Ak parti kadın kolları Başkanı Gümüş, Teşkilat Başkanı emine Çelenk ve ekibi 1 Kasım sonrasında zaferin Ak Parti ve halktan yana olacağını belirttiler.

Sakarya caddesi esnaflarını birer birer ziyaret eden hal hatır soran Gümüş ve ekibi, esnaflarla bir araya gelerek görüş alış verişinde de bulundular.

Seçim çalışmalarıyla ilgili konuşan Ak Parti kadın kolları Başkanı Perihan Gümüş,  şunları kaydetti: “ 1 Kasım genel seçimler öncesi çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Halkımızla zaten bir arada olmakla birlikte seçim öncesi de ziyaret etmek istedik. Partimize tam destek amacıyla çıktığımız bu yolda yorulmak bıkmak usanmak nedir bilmeden çalışacağız. Ve inşallah 2 Kasım sabahı gülen taraf halkın partisi Ak parti olacaktır” dedi.

Haber B.IŞIK

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir