Kadınlar Polisi Yalnız Bırakmadı

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri polis merkezini ziyaret ederek, İstanbul’da şehit düşen polisler için üzüntülerini dile getirdi.

İstanbul’da terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıda şehit düşen polisler için AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri polis merkezini ziyaret etti. Fatih Polis Merkezini ziyaret eden Başkan Perihan Gümüş ve beraberindekileri Emniyet Müdürü Metin Alper karşıladı.

Şehit polis ve sivil vatandaşlar için taziye dileklerini ileten kadınlar şehitler için ‘Fatiha’ verdi. Üzüntülerini dile getiren ve terörü kınayan partili kadınlar, bu terör saldırıların vatandaşların birlik ve beraberliğini güçlendireceğine vurgu yaparak, Türkiye’nin güçlenmesine mani olunamayacağını ifade ettiler.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, “Terör çirkin yüzünü bir kez daha gösterdi. Şunu herkes bilsin ki, hiçbir terör örgütü bizim birlik ve beraberliğimizi bozamayacak. Son olarak İstanbul’da çirkin yüzünü gösteren terör saldırısı ülkemiz vatandaşlarının bir kez daha birbirine sımsıkı sarılması gerektiğini göstermiştir. Ülkemizin gelişmesini istemeyen dış güçler ve onların maşası olanlar hiçbir zaman bu emellerine ulaşamayacaktır” dedi.

Emniyet Müdürü Metin Alper ise, vatanı uğruna şehit düşen tüm polis ve sivil vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyerek, ülkenin bölünemeyeceğine vurgu yaptı.

Emniyet Müdürü Metin Alper, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir