Kaymakam Kaya, Muhtarlarla Biraraya Geldi

Besni Kaymakamı Çağlayan Kaya, 67 muhtarla biraraya geldi.

Kaymakam, toplantıya ilişkiye yaptığı açıklamada, Besni’ye bağlı 67 köyün muhtarlarıyla 2016 yılı değerlendirme toplantısını yaptıklarını ifade etti.

Bu kapsamda geçen yıl tüm köy ve mezraları ziyaret ederek, yapacakları yatırım ve projelerle ilgili verdikleri sözlerin ne kadarını yapabildikleri, ne kadarını yapamadıkları ilgili değerlendirme yaptıklarını anlatan Kaya, şöyle devam etti:

“Bu yıl gerek Köyler Hizmet götürme birliği,gerek il özel idaresi, gerekse illler bankası ve diğer kurumlardan gelen ödeneklerin verimli ve kapsamlı kullanılması açısından verimli bir yıl oldu. 2017 yılı içerisinde köylerimize yapacağımız hizmet, proje ve yatırmlarla ilgili planlama yapıldı. Bu vesileyle önümüzdeki yılın köylerimize yapılacak hizmetlerde daha da verimli olacağı ümidiyle toplantımıza büyük ilgi gösteren tüm muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Herşey daha güzel, daha yaşanabilir Azimşehir Besni’miz için”

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir