Kick Boks Sporcular Türkiye Üçüncüsü Oldu

Niğde ilinde 20 – 26 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenen Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Kick Boks Milli Takım Seçmelerinde Adıyamanlı Kick Bokscular madalyaları topladı.

 

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Adıyamanlı sporcuların başarılarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, şöyle konuştu:

“Büyük bayanlarda 70 kğ üstü sporcumuz Dilara Gönder Türkiye 3. sü, Genç erkeklerde 79 kğ Light Contact  da Rüstem Abuzetoğlu  Türkiye 3. Sü ve Genç  bayanlarda 52 kg Low Kick de Zeynep Demir de Türkiye 3. Olmuştur.

 

Kick Boks sporu ilimizde her geçen gün büyük gelişim göstermekte ve sporcularımız önemli başarıla imza atarak madalyalar kazanmaktadır. Sporcularımız arasında ilimizi ve Ülkemizi yurt dışında temsil eden bir çok Milli sporcumuz bulunuyor. 20 -26 Temmuz 2017 tarihlerinde Niğde ilinde yapılmış olan Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Türkiye Kick şampiyonasında 2 bayan bir erkek sporcumuz Türkiye 3. Lüğü elde ederek bizleri mutlu etmeyi başarılar. 03 Ağustos 2017 de Samsun ilinde yapılacak olan Milli Takım seçme müsabakalarında sporcularımızın daha başarılı bir şekilde performans göstererek ilimizi edeceklerine inanıyorum. Ben sporcularımızı ve antrenörümüzü elde ettikleri başarılardan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir