Kick Boks Sporuna İlgi Arttı

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bünyesinde açılan Yaz Spor Okulları Kick Boks Sporuna ilgi her geçen gün daha da büyüyor.

Kick Boks Federasyonu tarafından Adıyaman’da açılan Kick Boks kursu kapsamında Gençlik Spor Kapalı Spor Salonunda uygulamalı teknik bilgiler veriliyor.

Adıyaman’da Her geçen gün Kick-Boks sporuna olan ilgi bir çığ gibi büyümekle birlikte gençlerimizin Kick Boks sporunda yurt içinde ve yurt dışındaki başarıları göz dolduruyor. Kick Boks sporuna bu kadar ilginin ve başarının nedenlerini Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğünün Kick Boks Milli Antrenörü ve  Güneydoğu Bölge Başkanı Haluk Erdoğan anlattı. Kick Boks Milli Antrenörü Haluk Erdoğan, gösterilen ilgiden memnuniyetini dile getirdi. Erdoğan, “İlimizde ve ülkemizde her geçen gün Kick Boks sporuna ilgi büyümekte, İlimizde de Kick Boks ailesi genişlemektedir. İlginin ve başarıların olmasın en büyük etkeni disiplinli bir çalışmanın sonucunda sporcunun kendisine olan öz güveni ve bu öz güvenin arkasından başarıyı getirmesidir. Biz Antrenörler sporcularımıza öncelikle spor ahlakını, vatan aşkını bayrak sevgisini verdikten sonra Uluslararası arenada başarının kaçınılmazdır. Geleceğimiz olan gençlerimizi sahip çıkmak bizlerin asli görevidir. Sonuç olarak hedefimiz inaçlı bir nesil yetiştirmektir. İlimizde her aileden bir Kick Boks sporu yapan bir gencimizin olmasını hedeflemekteyiz.”Dedi. Erdoğan ildeki başarılı olan sporcuların önünü açabilmek için herkesin yardımcı olması gerektiğini vurguladı.

Haber: Kazım Aydın

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir