Kızılgün Bağcı’ya Plaket Taktim Etti

Adıyaman Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Kızılgün Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaret etti.

Başkan Hüseyin Kızılgün, Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Bal Liginde mücadele eden Adıyaman Özel İdare Futbol Takımı adına kulüplerine ve takımlarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Adıyaman’da sporun gelişimine katkıları nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarının müdürlerini ziyaret ettiklerini belirten Kızılgün;”2013-2014 Sezonu başladı. Kulübümüz Bal ligindeki mücadelesini sürdürürken tesislerinden sürekli faydalandığımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Seyit Ahmet Bağcı her zaman bizlere ve tüm spor kulüplerine desteğini esirgemiyor. Sezon öncesinde kendilerine Kulübümüz adına bir plaket takdim ettik. Bundan sonra da bizlere desteklerini sürdüreceğine inancımız tamdır. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Adıyaman’da gençlerin spor alışkanlığını kazanması için çalıştıklarını belirten İl Müdürü Bağcı;”Biz ilimizde tüm branşlarda faaliyet gösteren tüm klüp ve sporcularımıza destek olabilmek için gayretle çalışıyoruz. Amacımız ilimzde lisanlı sporcusunu artırmak ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor yapan ve başarılı bir nesil olarak yetişmelerine katkı sağlamaktır. Özel İdare Spor Kulübü Başkanımıza bu plaketten dolayı kurumumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Haberi Gördünmü!

 MERİNOSSPOR LİGE HIZLI BAŞLADI

Merinos Spor Payes Sporu Ezdi Geçti Türkiye Bayan Voleybol 2.ligi 6. Gurupta mücadele eden Merinos …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir