Koç’tan İstifa Sinyali

Adıyaman 1954spor yeniden BAL’da Adıyaman’ı temsil edecek ama takımda istifa depremi yaşandı.

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç, “Öncelikle ben bu maçı oynamaktan üzüntülüyüm. Çünkü biz sezon başında şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturduk. Birçok nedenlerden dolayı şampiyon olamadık. Benden tutun da futbolcularımıza, malzemecimize kadar, demek ki bir şeyleri eksik yaptık, şampiyon olamadık. Bugün sporun Adıyaman’da kalabilmesi için son görevimizi yapmamız gerekiyordu ve galibiyetle ayrıldık. Memlekette spor nereye gidecek bilmiyorum ama belli olacak ileri ki zamanlarda” dedi.

Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanlığından yüzde 90 istifa edeceğini de söyleyen Başkan Koç, “Üzerimde birkaç yıldır oluşan bir yorgunluk, bir maddi sıkıntı vardı. Bundan sonra da yapacağımı düşünmüyorum. Olumlu şeyler olacağını da düşünmüyorum. Takımımıza yüzde yüz bir destek göremedik. Ben basit bir ticaretle uğraşan bir iş adamıyım benim de gücüm bitti. İstifam ileri ki günlerde daha da kesinleşecek. Yüzde 90 istifa edeceğim” şeklinde konuştu.

İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Gençlik Proje Döngüsü eğitimlerine katıldı 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi tarafından yürütülen YouthBank (GençBank) programının ‘Proje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir