Köseceli’de Okul-Veli Birlikteliği Kermesi

Besni İlçesine bağlı Köseceli Beldesi’nde bulunan Köseceli Ortaokulunda birlik örneği sergileyen okul yönetimi ile veliler, okulun ihtiyaçları için kermes düzenlediler.

Köseceli Beldesinde bulunan Köseceli Ortaokulunda örnek bir birliktelik sergileyen okul yönetimi ile veliler, düzenledikleri kermes ile okulun ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyor.

Okul bahçesinde düzenlenen kermese Köseceli Belediye Başkanı Mehmet Kurtulmuş, Köseceli Jandarma karakol Komutanıv sadi altınok, Köseceli Çok Programlı Lisesi, Sarıyaprak Çok Programlı Lisesi, Tetirli ilkokulu öğretmenleri ve Köseceli, Aşağı Söğütlü, Yukarı Sögütlü ve Tetirli halkı katıldı.

Orkestra eşliğinde halk oyunları ile başlayan etkinlikte yiyecek ve giyecekler sunuldu. Okul yönetimi ve veliler, programın gerçekleşmesinde emeği geçen Köseceli Ortaokulu Müdürü Mustafa Bahçeci, okul öğretmenleri Yahya Işık, Seçil Demir, Musa Demir, Müslüm Şahin, Ayşenur İbiş, Sema Uslu, Ebru Demir, Emine Beyaz, Tuncay Sinan, Ömer Aydın, Ayşegül Köseoğlu, Hatice Savaş’a teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir