Koton, Adıyaman’da İlk Mağazasını Açtı

Koton, özel konsepti ve dikkat çeken dekorasyonu ile Adıyaman’da ilk mağazasını açarak mağazalarına bir yenisini daha ekledi.

Girişimci İş Adamı Abdullah yalçın tarafından açılan mağazanın kurdele kesiminde Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, YEOKK Başkanı Mustafa Salman, AESKKO Başkanı Abzuer Aslantürk, iş adamları ve vatandaşlar hazır bulundu.

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü olan Koton, stil sahibi koleksiyonları ve yeni açtığı mağazaları ile istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Adıyaman’daki ilk mağazasını açan Koton, mağaza sayısını yurt içinde 265’e çıkardı. Yurtdışında da 138 mağazası bulunan şirket bugün 25 ülkede toplam 400’ün üzerinde mağaza ile hizmet veriyor.

Özel konsepti ve dikkat çeken dekorasyonu ile Koton mağazası, 84 bin adet ürün stoğu ve 5 binin üzerinde modeli ile moda tutkunlarına kapılarını açtı. Türkiye’nin en yoğun cadde mağazalarından biri olması beklenen Koton mağazası, açılışa özel olarak tüm vatandaşlara çeşitli indirim fırsatları da verecek.

Mağazanın açılışında konuşan işletmeci Abdullah Yalçın “ İnşallah Adıyaman’ımız için güzel bir mağaza olur. Halkımıza en kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla vermeye devam edeceğiz” dedi.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir