KÜÇÜK ŞEYLER/ABD’DEN EMPERYALİST YANSIMALAR..

ABD KİMLER TARAFINDAN,NEDEN VE NASIL YÖNETİLİR?

“ABD,ULUSLAR ARASI (israil siyonizminden beslenen ingiliz patentli) BİRLEŞİK BİR DÜNYA DEVLETİDİR;KURULMASINDA BAŞTA İNGİLİZLER OLMAK ÜZERE HER MİLLETİN PARMAĞI OLDUĞU GİBİ,ELBETTE ONUN SEVK VE İDARE EDİLMESİNDE DE” her milletin irade ve ikamesi” VAR OLMALIDIR..”

ANCAK..
BAKTIĞIMIZDA,HİÇ DE ÖYLE OLMADIĞINI GÖRMEMİZ MÜMKÜN.

ÇÜNKÜ,ABD’Yİ  ABD HALKLARI YÖNETMİYOR Kİ..

BU MANADA..
ŞİMDİ KALKIP DA!
ABD’DE,KURUMSAL BİR DEMOKRASİ BİÇİMİ VAR LAKİN,ORADA İNSAN VE İHSAN EKSENLİ “hak ve adalete dayalı” DEMOKRATİK BİR SİSTEM ASLA YOKTUR DESEM;”kimse bana inanmaz”,ÇÜNKÜ; “herkes amerika birleşik devletlerinin-ortak bir hedef ve paydada buluşan halklarının-özgün ve özgür irade ve ikamesinden beslenen-çok uygar ve evrensel bir demokrasi erdemiyle yönetildiğini falan” SANIR..

HALBUKİ ASLA ÖYLE DEĞİLDİR..
ÇÜNKÜ..
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ ASLA HALKLARININ İRADESİ FALAN DEĞİL, GENELLİKLE(İngiliz patentli İsrail siyonizminden beslenerek)BÜTÜN DÜNYAYI KUŞATIP/YÖNETMEK ÜZERE YOLA ÇIKAN (çok uluslu/tek amaçlı) DÜNYANIN DOYUMSUZ KAPİTALİST/EMPERYALİST SERMAYE ŞİRKET  PATRONLARIN KURDUĞU(özellikle de Finans Ve Silah sektörü )LOBİLERİ; SEVK VE İDARE EDEREK YÖNETİRLER.

BAKAR MISINIZ?

ABD BAŞKANLIK SEÇİMLERİNİ CUMHURİYETÇİ PARTİ ADAYI “Donald TRUMP” KAZANINCA,DEMOKRAT ADAY “Hilary CLİNTON’I” DESTEKLEYEN LOBİSİ DE HEMEN DEMOKRAT KİMLİKLERİNİ ÇIKARIP-demokrasi maskelerini takınarak-YANDAŞLARINI SOKAKLARA TAŞIDILAR,ÇÜNKÜ;(Kendileri gibi..)ÇOK USTA BİR TACİR/TİCARET ERBABI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜKLERİ YENİ ABD BAŞKANININ “Donald TRUMP’IN”,YILLARDIR SAHNELEDİKLERİ KENDİ SANAL OYUNLARINI DA BOZACAĞINDAN ÇOK KAYGI DUYUYORLAR..

HELE TERANELERİNE BAKIN!.
NEYMİŞ;”TRUMP AĞZI ÇOK BOZUK,DELİ,SALDIRGAN VE AHLAK YOKSUNU BİR ADAMMIŞ;NE YAPACAĞI ASLA BELLİ OLMAZMIŞ.”.

PEKİ ONA OY VEREN “%48 ORANINDAKİ” HALK KİTLENİZİ BU İŞİN NERESİNE, NASIL KOYACAK VE ONLARA NE DİYECEKSİNİZ; ONLAR DA MI DELİ.VE AHLAK YOKSUNU?

SİZ AÇIK/SEÇİK DESENİZE;”BU DELİ ADAMA GÜVENİLMEZ, BAKARSINIZ Kİ BU ADAM ORTADOĞU SAVAŞINDAN VAZGEÇER DE SİLAHLARIMIZ ELİMİZDE VE ELİMİZ DE BÖĞRÜMÜZDE KALIR!” DİYE..

DELİ YA!
VAZGEÇER Mİ-VAZGEÇER;DELİNİN İPİYLE KUYUYA MI İNİLİR?

DELİNİN İPİYLE KUYUYA İNİLİR Mİ,İNİLMEZ Mİ BİLEMEM ANCAK,BU ADAMI DA BENCE SİZ DELİ ETTİNİZ,ÇÜNKÜ;TARİHİNİZ ONUN GİBİ ELE/AVUCA SIĞMAYAN DELİ VE DELİLİKLERİYLE, KAN VE GÖZYAŞIYLA DOLU..

MESELA..

ABD’NİN SİZDEN ÖNCEKİ YERLEŞİK HALKI VE DE ASLİ UNSURU “Kızılderililer” NE OLDU; ONLARI  HANGİ EMELİNİZE ALET ETTİNİZ VE NEREYE GÖMDÜNÜZ?

YA, YILLARCA KÖLELEŞTİREREK SIRTINDA SAHTE VE SANAL UYGARLIĞINIZI İNŞA EDEREK-insafsızca ve hayasızca-TAŞITTIĞINIZ “Kara derili” MASUM VE MAZLUM KUNTA/KİNTELER; ONLARIN KANLARI VE CANLARI NERDE ŞİMDİ?

EVET..

BİLMEM FARKINDA MISINIZ?                                                                                                “SİZİN ASIL UYGARLIĞINIZ, TOMMİS VE TEKSAS “çizgi romanlarının” KAN DÖKÜCÜ SERÜVENLERİNDE BELGELİ VE AŞİKARDIR Kİ; ORADA DA SADECE ”Kızılderililerle kara derili” MAZLUM İNSANLARIN KANLARIYLA CANLARININ FERYADIYLA ,HENÜZ “sizden” TAHSİL EDİLEMEMİŞ AĞIR BEDELİ VARDIR..

ÇÜNKÜ..

SİZLER “Göçer/Biçer-geçer” BİR KOVBOY GELENEĞİNİN, KADİM BİR MAHSULÜ VE MİRASÇISISINIZ; GELENEĞİNİZDE AT KIRSIZLIĞI DA VAR, MALI/MÜLKÜ GASPETMEK DE VAR, GÖZYAŞI VE KANI AKITMAKTA VAR, MAZLUM VE MASUM CANLARI ALMAK DA..

 

YUTTUĞUMUZU SANMAYIN!

FETÖ DENEN İBLİSİ DESİZ BAŞIMIZA VE DEVLETİMİZE MUSALLAT ETTİNİZ, ÇÜNKÜ O DA SİZİN GİBİ MALA/MÜLKE MEFTUN,ARSIZLIK VE HIRSIZLIĞA MÜPTELA;FAKİR ANADOLU İNSANINI ”din ve himmet adına” YILLARCA VE İNSAFSIZCA KANDIRARAK-kanını ve canını-KEMİRDİ..

 

EVET..

FETU VE FETÖ DE EMPERYAL KAST LOBİNİZİN VAZGEÇİLMEZ GÖNÜLLÜ BİR PARÇASI; BİLMEDİĞİMİZİ SANMAYIN!

O DA!BİZİ BİZAR EDEN MASONİK LOBİNİZİN-ELİNİZDEKİ-GÖNÜLLÜ  SATILIK KADİM BİR MAŞASI;ARTIK-ATEŞİNİZİ Mİ TAŞIR,ATEŞİNİZE Mİ ATILIP/YAKILIR-ORASINI BİLEMEM,ANCAK TEPE-TEPE KULLANIP-ATACAĞINIZDAN EMİNİM..

HÜLASA..

SİZE TAVSİYEM;TRUMP’TAN ENDİŞE ETMENİZE GEREK YOK;ONU DA ER/GEÇ KENDİNİZE BENZETECEĞİNDEN DE EMİNİM ÇÜNKÜ..

YANİ..

BENCE KAYGILARINIZ YERSİZDİR,ÇÜNKÜ;İSTER DEMOKRAT OLSUN,İSTER CUMHURİYETÇİ OLSUN ABD BAŞKANLARININ TEK ORTAK PAYDASI VARDIR! O DA SADECE ABD’NİN ULUSAL(kapitalist/emperyalist)ÇIKAR VEEMELLERİNE HİZMET ETMEK VE ONU KORUMAKTIR Kİ,O DA SİZİN ÇIKARLARINIZLA DA ÖRTÜŞÜR-MERAK ETMEYİN….

YANİ..
BATI CEPHESİNDE “SİZ EMPERYALİSTLER İÇİN” ASLA DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY OLMAYACAKTIR;MÜSTERİH OLUNUZ..

SON/SÖZ;
EY ABD’NİN DEMOKRAT/HALK KİTLESİ;SİZ BARİ BİR KERECİK OLSUN BU OYUNA ALET ETTİRMEYİN KENDİNİZİ;HİÇ OLMAZSA BU SEFERLİK…

NOT;BEN ABD YENİ BAŞKANI CUMHURİYETÇİ Donald TRUMP’IN, DELİLİĞİYLE, DEMOKRAT Hillary CLİNTON’UN ŞU(Demokrat Kapitalist/Emperyalistlerini) HİÇ OLMAZSA BİR KERE OLSUN ÜRKÜTMESİNİ  ÇOK SEVDİM;UMARIM Kİ BU İŞİN SONUNU DA GETİRİR…

Sevgilerimle..

Bu Haberi Gördünmü!

KÜÇÜK ŞEYLER?

“Küçük şeyler büyük şeylere gebedir, ki-Kula; Bazen ala, bazen bela doğurur!” KIYAM/ET! Çalkalandı arş-u ferş,şerha-şerha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir