Kutlu’dan Muhtarlar Derneğine ve ABİAD’a Ziyaret

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Av. Fehmi Hüsrev Kutlu, ABİAD ile Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çalışkan’ı ve yönetimini ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Av. Fehmi Hüsrev Kutlu, beraberinde AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. İbrahim Halil Fırat, AK Parti Merkez İlçe Başkanı H. Abdurrahman Dimez ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çalışkan’ı ve yönetimini ziyaret ederek, muhtarların sorunlarını dinledi.

Dernek binasında AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Av. Fehmi Hüsrev Kutlu’yu ve AK Partili yöneticileri karşılayan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çalışkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AK Parti Adıyaman Belediye Başkanı adayı Av. Fehmi Hüsrev Kutlu’yu aramızda görmekten dolayı mutluluk duymaktayız. Adıyaman’da muhtarların işlevleri oldukça önemli. Çünkü muhtarlar vatandaşlarla birebir görüşen ve sorunları yakından takip eden en yakın mercilerdir. Bundan ötürü bugün derneğimize yapılan ziyaretten dolayı oldukça mutluyuz” diye konuştu.

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Av. Fehmi Hüsrev Kutlu ise muhtarlara hitaben yaptığı konuşmasında muhtarların mahallelerinde belediyenin temsilcisi olduklarını, hizmetlerin yürümesi ve gerekli işlerin yapılabilmesi için muhtarlar ile belediyenin uyumlu çalışması gerektiğini dile getirerek, “Adıyaman’da doğup, büyüdüm. Tahsil hayatım ve askerliğim haricinde sürekli Adıyaman’da yaşadım” şeklinde konuştu.

AK Parti Adıyaman Milletvekilliği döneminde yapılan hizmetleri de anlatan AK Parti adayı Kutlu, AK Parti hükümeti döneminde yapılan okullardan, duble yollardan ve Adıyaman Üniversitesi’nden bahsederek, “AK Parti hükümetinden önce ilimize yapılan hizmetlerle AK Parti hükümeti döneminde yapılan hizmetler kıyaslandığında milletvekillerinin yapmış olduğu çalışmalar ortaya çıkıyor. Hükümetimizin milletvekili olduğumuz dönemden bu yana halkımıza sağlık, eğitim ve ulaşım alanlarında yaptığımız çalışmalarla ilimizin çehresini değiştirmek için önemli projeleri hayata geçirdik. Bugün ilimiz ve ilçelerimiz sınırları içerisinde yapılan yeni adliye sarayları, okullar, hastaneler duble yollar ve diğer hizmetler bizlerin referansıdır. Rabbim bizlere Adıyaman Belediye başkanlığını nasip ettiğinde ilimize yatırım gelmesi ve yerel yönetimlerin hizmetleri noktasında yeni bir sayfa açarak, hizmet çıtasını ileriye taşıyacağız” ifadesini kullandı.

Daha sonra ise Mahalle Muhtarları Derneği bünyesinde yer alan muhtarlar, AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Av. Fehmi Hüsrev Kutlu’dan belediyenin çalışmaları hususunda taleplerini ve hizmet konusunda ise yapılması gerekenleri sıralayarak, yapılan toplantıdan ve görüşmelerden memnuniyetlerini dile getirerek, bu tarz toplantıların devamını arzu ettiler.

Mahalle Muhtarları Derneği ziyaretinden sonra ABİAD’ı da ziyaret eden heyet, ilin gelişimi açısından dernek yöneticilerinin fikirlerini dinledi.

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin Adıyaman’a Yapılan Yatırımları Değerlendirdi “Aşkımız ve Sevdamız Adıyaman İçindir”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, bir basın açıklaması yayımlayarak AK Parti’nin iktidara geldiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir