Madde Bağımlısı  Gençler Gün Geçtikte Artıyor

 

Tiner ve bally bağımlıları yetkililerin tüm çabasına rağmen, şehir merkezinde adeta cirit atıyor. Cadde ortasında yarı çıplak dolaşan bağımlı gençler, yaşamsal alanda ciddi endişeler oluştururken, vatandaşları  korkularına neden oluyorlar.

İsmi Huzur şehir deyişiyle özdeşleşen Adıyaman’da  uyuşturucu madde bağımlısı gençler kentte ciddi endişeler uyandırıyor. Yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu gündüz  refüje oturup hem bally koklayan, gençler şaşkınlık vatandaşları tedirgin ediyor.

“Dışarı Çıkmaya Korkuyoruz Artık”

Madde bağımlısı olan gençleri  gören vatandaşlar  artık bu kişilerden her köşede görmek mümkün bu insanlar he  madde çekip hem de  insanların en çok olduğu yerlerde dolaşmaları bizleri  ve halkımızı  tedirgin ediyor. Adıyaman Emniyet Müdürlüğü bu  konuya neden daha hasas davranmıyor. Huzur Evinin olduğu yeri  bu  insanların  tedavi için yapılıyordu. Ama şimdi o da yapılmıyor.Artık çarşıda pazarda gezerken korkuyoruz her an  için ne yapacaklarını kestiremiyoruz  bunun bir an önce önüne geçilmesi lazım. Bu insanlara da yazık belki  bu maddeyi bırakmak istiyor ama yardım isteyemiyorlar  hem bu insanlara yardım edilsin hem de vatandaşlarımız rahat bir yaşam sürüsünler sözlerini ifade ettiler.

BHA

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir