Mağlubiyetin Üzüntüsü Gölgede Kaldı

Spor Toto 3. Futbol Ligi 1. Grupta mücadele eden ve önceki gün Ankara Demirspor ile karşı karşıya gelen Adıyamanspor’da alınan mağlubiyete rağmen il protokolü ve iş adamlarının sarı yeşilli ekibi yalnız bırakmaması sevinçle karşılandı.

Vali Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, Emniyet Müdürü Fikret Salmener, Ak Parti Milletvekili ve Grup başkan Vekili Ahmet Aydın, Milletvekili Murtaza Yetiş ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez’in birlikte izledikleri Adıyamanspor Ankara Demirspor maçında sıcak görüntüler oluştu.

Maç sonunda gazetemize açıklamalarda bulunan Adıyamanspor Kulüp Başkanı Ragıp Ersoy, kendilerini yalnız bırakmayan il protokolüne ve taraftarlara teşekkür ettiğini belirterek, birlik ve beraberlik ile Adıyamanspor’un bu sezon çıtayı yükselteceğini ileriki haftalarda kaybedilen puanların telafi edileceğini belirtti.

Ersoy şöyle konuştu “Maça iyi hazırlanmıştık. Sporcularımızın kalitesinden hiç şüphemiz yoktu ancak bu futbol. Top yuvarlak. 3 ihtimalli bir spor bu. Ya kazanırsın ya kaybedersin ya da beraberlikle ayrılırsın. Daha az hata yapan puan ya da puanları alır diye düşünüyorum. Ancak 3 puanlı sistemde kesinlikle umutsuzluğa kapılmak doğru değildir. İnşallah ileriki haftalarda güzel futbol ve puanlarla taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi.

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

 MERİNOSSPOR LİGE HIZLI BAŞLADI

Merinos Spor Payes Sporu Ezdi Geçti Türkiye Bayan Voleybol 2.ligi 6. Gurupta mücadele eden Merinos …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir