“Marka Şehrin Ne Olduğunu Göstereceğiz”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin birçok biriminde çalışıp, bu birimlerde proje koordinatörlüğü görevini üstlenen Mehmet Gürses, AK Parti Adıyaman Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Adıyaman’ın çağdaş bir yaşamı, dinamik bir il olmayı hak ettiğini ifade eden AK Parti Adıyaman Belediye başkan aday adayı Mehmet Gürses, “Adıyaman’ın kalkınacağı bir gerçek” dedi.

“Projelerimin analizleri 5 yıl boyunca yapıldı ve bu şekilde gerçekleşti”

İstanbul’da birçok alanda proje koordinatörlüğü yaptığını söyleyen AK Parti Adıyaman Belediye başkan aday adayı Mehmet Gürses, “8 yıldır Adıyaman Belediyesi için hazırlanıyorum. Bundan dolayı bir çalışma içerisindeyim ve ekibimle birlikte projeler yaptık.  Daha önce belediyeler için yapmış olduğumuz projeler de var. Belediye ile halk arasında oluşan olumsuzları bertaraf etmeyi düşünüyoruz. Adıyaman çağdaş bir yaşamı, dinamik bir il olmayı hak ediyor. Adıyaman’ın kalkınacağı bir gerçek. Projelerimin analizleri 5 yıl boyunca yapıldı ve bu şekilde gerçekleşti. Otogar gibi projelerimizi 5 yıl içerisinde bitirmeyi düşünüyoruz. Adıyaman’ın geri kalmışlığı için bir şeyler yapmak lazım. Kazandığım takdirde 5. yılımın sonunda “ şunları söz vermiştiniz” deyin. Bu projelerle Adıyaman için güzel şeyler başaracağız. Adıyaman’ın genç ve dinamik bir yönetime ihtiyacı var. Böylelikle Adıyaman’a büyük şeyler kazandıralım” diye konuştu.

“4’üncü veya 5’inci yılımızın sonunda ilimiz büyükşehir belediyesi olacak”

Yaklaşık 3 yıldır marka şehir projesi için çalıştığını vurgulayan Mehmet Gürses, “Bu konuda uzman arkadaşlarımla çalışıyorum. “Marka şehir nedir, nasıl olur?” bunları tek tek göreceğiz. Bu süreç böyle bir olgu içerisinde başladı. Uzman ekibimizle birlikte marka şehrin ne olduğunu göstereceğiz. Bu sürecin nasıl işleyeceği konusunda halkımıza bilgi vereceğiz, bu konuda analiz yaparak, raporlar oluşturacağız. Halkımız otogarın yeri konusunda endişe ederse bu sorunu halkımızla birlikte çözeceğiz, sürekli halkın önerilerini ve düşüncelerini alacağız. Projecilik anlayışıyla hazırlamış olduğumuz projelerimiz var. Bu projelerimizi süreç içerisinde tek tek paylaşacağız. Bu çalışmalar sonrasında ilimize “ Adıyaman Büyükşehir Belediyesi” diyeceğiz. Bu konuda analizlerimizi ve çalışmalarımızı yaptık. 4’üncü veya 5’inci yılımızın sonunda ilimiz büyükşehir belediyesi olacak.

Haber: Ömer Karakuş

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir