Mehmet Metiner’den Aydın Doğan’a Sert Tepki “ Haddini Bil!”

 

Kurulduğu günden bu yana darbelerin destekçisi olan, sivil siyasete yön vermeye çalışan Hürriyet’te yayınlanan Aydın Doğan imzalı açıklamanın yalanlarla dolu olduğunun altını çizen AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner son açıklama üzerinden Doğan medyasına sert tepki gösterdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner Aydın Doğan’ın bugün Hürriyet gazetesinin birinci sayfasından yaptığı açıklama hakkında şu ifadeleri kullandı:

Haddini aşarak yalan söylemeye devam ediyorsun!

Cumhurbaşkanımızı yalan söylemekle suçlarken sadece haddini aşmakla yetinmiyor dibine kadar da yalan söylemeye devam ediyorsun Aydın Doğan! Terör örgütüne ve siyasi partisine alenen destek veren yayın organların ortada iken tersini söylemek nasıl bir pişkinliktir nasıl bir milliyetçiliktir söyler misin?

Hükümetleri nasıl yıktığınızı herkes biliyor!

Bu ülkede nasıl hükümet devirip hükümet kurduğunuzu, başbakanları nasıl emir eri olarak gördüğünüzü, hükümet başkanlarını rantlarınız için nasıl işlevsel bir siyasi araç olarak gördüğünüzü herkes biliyor. Ekonomik çıkarlarınız için gazetelerinizi nasıl silah olarak kullandığınızı herkes biliyor. Rahmetli Demirel’in mektubunun arkasına sığınarak kendinizi aklayamazsınız.

Hilton için hangi tekliflerde bulundunuz?

Hilton için hangi tekliflerde bulunduğunuzu bilenler biliyor. Boynunu size uzatmayan Erdoğan’a diz çöktürmek için nasıl kirli ve hayasızca yayınlar yaptığınıza da herkes şahit. Şimdi kalkmış tersini söylemekte sakınca görmeyen bir pişkinlik örneği sergiliyorsunuz.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir