Melih ve Asım Erkekliğe İlk Adımı Attı

TRT Adıyaman temsilcisi ve IŞIK Gazetesi Yazarı Eyyüp Can Küçük ve Neslihan Küçük çiftinin biricik oğulları Melih ve Asım erkekliğe ilk adımı attı.

Eyyüp ve Neslihan Küçük çiftinin biricik oğulları Melih ve Asım, kirveliğini Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan yaptığı düğün töreninde erkekliğe ilk adımı attı. Gazeteciler sünnet törenine yoğun katılım gösterdi. Mercan Park’ta düzenlenen sünnet düğününe basın mensuplarının yanısıra Küçük ailesinin sevenleri ve yakınları da katıldı. Sünnet düğünü mevlid-i şerif ile başlarken, Melih ve Asım bu mutlu günün tadını doyasıya çıkardı.

Eyyüp ve Neslihan Küçük çifti sünnet düğününde davetlilerle ilgilendikleri gibi çiftinin heyecanları dikkatten kaçmazken, “Bizim törelerimizde İslam geleneğinde sünnet var. Çocuklarımızın sünnet çağına gelmesi nedeniyle bu sene ailemiz, dostlarımızı ve akrabalarımızı bir araya getirerek, sünnet düğünümüzü düzenledik. Bir bahaneyle uzun zamandır bir araya gelemeyen akrabalarımız, çocuklarımız bu sayesinde bir araya geldiler. Ayrıca sünnet düğünümüze gelen akrabalarımız ve dostlarımız da gelerek bu mutlu günde bizlerle bir arada oldular. Bir anne ve baba olarak bugünde herkesin mutlu olması bizleri çok mutlu etti. Bundan dolayı herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştular.

Küçük ailesinin oğulları Melih ve Asım’e kirve olan Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ise, “Adıyaman’da kirveliğin önemi oldukça fazla. Küçük ailesinin de beni kirve olarak görmeleri, beni oldukça duygulandırdı. Kirvelerim Melih ve Asım’ın bundan sonraki hayatlarında başarılı olmalarını dileyerek, bu mutluluğu tüm ailelerin yaşamasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Gördünmü!

 Dünya Çocuk Kitapları Haftası etkinlikleri 

9-15 Ekim Dünya Çocuk Kitapları Haftası etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler ile kitap okundu. Dünya Çocuk Kitapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir