Meslektaşımızın Mutlu Günü

Işık Gazetesi yazarlarından Av. İshak Yılmaz, Tuğba Ülküzeybek ile dünya evine girdi.

Işık Gazetesi yazarlarından Av. İshak Yılmaz, Tuğba Ülküzeybek’le hafta sonu düzenlenen muhteşem bir nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi. Düğün törenine Yılmaz ve Ülküzeybek ailelerinin yanı sıra çok sayıda avukat ve gazeteci katıldı.

Mevlid-i şerif eşliğinde gerçekleşen düğün töreninde Adıyaman Belediyesi Evlendirme Dairesi Müdürü Mustafa Leblebici’ın kıydığı nikahın şahitliğini damadın ve gelinin arkadaşları yaptı.

Adıyaman Belediyesi Evlendirme Dairesi Müdürü Mustafa Leblebici, yaptığı konuşmada genç çifte bir ömür boyu mutluluk dilerken evlilik cüzdanını geline verme geleneğini bu düğünde de sürdürdü.

Mutlulukları gözlerinden okunan çift, evliliğe ilk adımlarını dualar eşliğinde attı.

Düğünü katılan tüm misafirlerle yakından ilgilenen Işık Gazetesi köşe yazarı Av. İshak Yılmaz  “Düğünümüze katılan tüm misafirlerimiz bizleri mutlu ettiler. Böyle bir günde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. İnsanın en mutlu gününde sevdiklerinin yanında olması çok sevindirici bir durum. Adıyaman’da da düğün merasimlerinin farklı bir önemi var. İnsanların yakınları ve sevdikleri böyle bir günde yalnız bırakmıyorlar. Bu geleneğin yıllarca devam etmesi dileğiyle tüm dostlarımızın düğünümüze iştirak etmesinde dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu Haberi Gördünmü!

Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı Haftası

Koruyucu Ağız ve Diş Sağlığı taramaları ve florür vernik uygulamaları kapsamında, Şehit Engin Tilbaç Anaokulunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir