MHP Adıyaman İl Başkan Adayı İbrahim Halil Gönder “Sonuna Kadar Varım”

MHP Adıyaman İl Başkan Adayı İbrahim Halil Gönder, kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

MHP Adıyaman İl Başkan Adayı İbrahim Halil Gönder, il başkanlığı seçim sürecinin heyecanla devam ettiğini belirterek, kongrede aday olarak çalışmalarına devam ettiğini aktardı. Kongreden çıkan sonuç ne olursa olsun kazananın MHP olacağını vurgulayan Gönder, “Ekibimle birlikte çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Mevcut şartların değişmesi gerektiğini düşündüğümüzden şimdiye kadar yapılmışların dışında yapılması gerekenleri yapmak adına bu yola çıktık. Uzun süredir kongreye hazırlanıyoruz. Benim bu kutlu yoldaki yarıştan çekilme ihtimalini düşünenler büyük bir yanılgı içindedirler. Ekibimle beraber uzun süren çalışmalarımızın sonun gelmiş bulunmaktayız. Kongre süreçleri her zaman MHP için şenlik havasında sonuçlanmıştır. Bizimle beraber MHP bu kongreden daha çok güçlenerek çıkacaktır. Ekibimle beraber uzun soluklu çalışmalarımızın kongre sonuçlanana kadar tavizsiz olarak sonuna kadar gideceğimizi beyan ederim. Kazanan MHP, kazanan ülkücü hareket, kazanan Adıyaman olacaktır” dedi.

Kongreden çıkan sonuç ne olursa olsun kazananın MHP olacağını vurgulayan Gönder, şöyle konuştu; “Ekibimle birlikte çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Bana gelen eleştiri ‘Neden delege listesini beklemedin’ şeklinde oluyor. Ama ben buna gerek görmedim. Mevcut şartların değişmesi gerektiğini düşündüğümüzden şimdiye kadar yapılmışların dışında yapılması gerekenleri yapmak adına bu yola çıktık uzun süredir kongreye hazırlanıyoruz  Benim bu kutlu yoldaki  yarıştan çekilme ihtimalini düşünenler  büyük bir yanılgı içindedirler ekibimle beraber uzun süren çalışmalarımızın sonun gelmiş bulunmaktayız kongre süreçleri her zaman MHP için şenlik havasında sonuçlanmıştır bizimle beraber MHP bu kongreden daha çok güçlenerek çıkacaktır ekibimle beraber uzun soluklu çalışmalarımızın kongre sonuçlanana kadar tavizsiz olarak   Sonuna kadar gideceğimizi beyan ederim. Kazanan MHP si kazanan ÜLKÜCÜ hareketimiz kazanan Adıyaman’ımız olacaktır.

“İlçe başkanlarından tek bir istek ve beklenti içindeyim Delege listelerini Hazırlarken

Partimiz ve hareketimiz içersinde gerçekten çalışan emek veren isimleri belirlesinler” diyen Gönder “ Bu isimler beni desteklemeyen isimler dahi olsa ben buna gönülden razı olduğumu ifade etmek istiyorum. Yeter ki samimi ülküdaşlarımız kendilerinde bir sorumluluk bilinci hissetsin. Tüm camiamızın taşın altına elini koyması gerektiği bir dönemden geçiyoruz.  Parti büyüklerimizden beklentimiz se ülkücü camia içersinde şekillenen yeni; genç, Vizyon sahibi ülküdaşlarımızın önünü açılması noktasın da üzerlerine düşen sorumluluk bilincini yerine getirmeleridir MHP nin siyasi menfaatleri doğrultusunda gerekeni yapacaklarına kanaatim tamdır” dedi.

“Yapılacak çok işimiz var” diyen Gönder “ Partimizin il, ilçe ve Belde teşkilatlarını daha da güçlendirmek insanlarımızı genç yaşlı demeden ülkücü hareketin fikir ve düşünceleriyle tanıştırmak halkımızla bütünleştirmek Gerek Adıyaman’ımız gerekse de Türkiye’miz için birlik ve beraberlik ruhuyla hareket ederek Adıyamansımızda ki gerçek muhalefet boşluğunu doldurmak önceliğimizdir.   Oluşturduğumuz iktisadi havuzda partimizin il, ilçe ve belde teşkilatlarının giderlerini karşılayarak daha düzgün ve verimli çalışma ortamını sağlayacağız çalmadık kapı sıkmadık el gitmedik yer  bırakmayarak  inanıyorum ki hedefimiz olan milletvekili seçimlerinde Adıyaman’ımızda tekrar milletvekilleri çıkararak  önümüzdeki dönemlerde belediye başkanlıkları seçimlerinde ise Adıyaman’daki mevcut tüm belediye başkanlıklarına talibiz.  Partimizin halkımızla kurulacak gönül bağıyla başarıya ulaşacağını düşünmekteyim. MHP il başkanlığı binamızı revize ederek daha rahat çalışma ortamını sağlayıp teknolojiyle donatıp iletişim ağını daha da güçlendireceğiz. il ve ilçe teşkilatlarımızın belde ve köy temsilciliklerine daha rahat ulaşabilmesi için araçlar satın alıp partililerimizin hizmetine sunacağız.Çok değerli parti büyüklerimizden Danışmanlar Kurulu oluşturup fikir tecrübe ve birikimlerinden istifade edip çalışmalarımıza yön vereceğiz. Partimizin ve hareketimizin tüm üyelerinin sorumluluk bilinci ve zayıflatılmış olan sevgi saygı bilinci içerisinde hareket etmelerini sağlayacağız Yönetim kurulumuzu bu doğrultular içersinde oluşturmaktayız. Toplumumuzca kabul gören tanının Bir birinden değerli isimlerle birlikte hareket etmekte yiz kongre süreci sonunda bizim listemiz takdir görmese dahi bir nefer olarak partimize hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Mustafa POLAT

 

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir