Milletvekili Fırat, ATSO’yu Ziyaret Etti

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Salih Fırat, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.

STK’ları da ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunan AK Parti Milletvekili Dr. Salih Fırat, beraberinde İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Milletvekili Fırat, “Çok önemli bir meslek örgütü diyebileceğimiz sanayici ve iş adamlarımızı temsil eden Sayın Başkanımız Mustafa Uslu beyi ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ticaret ve Sanayi Odası şehrin gelişmesine ve kalkınmasına yön veren en önemli mesleki kuruluşlarından bir tanesidir. Sayın Mustafa Uslu’nun başkanlığında gerçekten hizmet binasının yapılması, konferans salonları, fuar alanının yapılması şehre güzellik katmıştır. Ayrıca hafta sonu ülkemiz için önemli bir genel seçim yapılacak. Bu anlamda sesimizin daha gür çıkması için başta iş dünyası olmak üzere tüm vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Tabi ki bu bir bayrak yarışıdır, hizmet yarışıdır. Seçimler demokrasinin gereğidir ancak bu anlamda vatandaşımızın vereceği karara da saygılıyız. Görüş ve önerileri için ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu beye teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, “Seçimler demokrasi şölenidir. Bir seçim süreci yaşadık ve bu da şölen havasında bitmek üzere. Bu anlamda seçim sürecinde ilimizde üzücü olayların yaşanmaması ve demokratik olgunluk içerisinde kampanyaların yürütülmesi elbette güzel. Demokrasilerde olmazsa olmazımız sandıktır. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasının bütün siyasi partilere aynı mesafede olduğunu belirtmek ve bunun herkes tarafından bilinmesini isterim. Biz hiç kimseye ne yakın ne de uzağız, her partiye ve adaya eşit mesafedeyiz. Bunun altını da çiziyor, nazik ziyaretiniz nedeniyle kendilerine kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

Müdür Tünçmen’den  İHH’ya teşekkür 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir