Milletvekili Fırat, Dur Durak Bilmiyor

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Salih Fırat, referandum çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalarına Sincik ilçesinde devam eden Fırat Sincik’ten beklentilerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında Sincik ilçe merkezini ziyaret ettikten sonra ilçeye bağlı Alancık (Lagin), Hüseyinli (Hırrık), Yarpuzlu (Brimşe), Eskiköy, Narlı, Karaköse, Şahinbey, Karamanlar ve Uğurlu köylerini ziyaret etti. Buradaki çalışmalarından sonra Adıyaman Merkez’de çalışmalarını sürdüren Dr. Salih Fırat (Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi KETEM’i ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 14 Nolu Aile sağlık merkezini ziyaret etti.  Eczacılarla bir araya gelen Fırat;“Güçlü gelecek sağlıklı nesiller için EVET” dediklerini belirtti.

16 Nisanda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu ile ilgili çalışmalarına aralıksız devam eden Fırat, Adıyaman Merkeze bağlı dağ köylerini gezerek Koçali, Şemikan, Zey, Albet, Küçükoluklu, Algan, ve Kayatepe köylerinde çalışmalarını sürdürdü.

Yaptığı açıklamada 1 Kasım seçimlerinden daha güçlü bir oy potansiyeline ulaştıklarını belirten Dr. Salih Fırat bu referandumda da sandıkların EVET oylarıyla taşacağını belirtti.

 

Haber: Burhan Işık

Bu Haberi Gördünmü!

Müdür Tünçmen’den  İHH’ya teşekkür 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir