Milletvekili Fırat’dan STK ve  Adıyaman Üniversitesi’ne Ziyaret  

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü ziyaret etti.

Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. Ali Aydın’nda hazır bulunduğu ve Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gönüllü ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Fırat’a teşekkür etti. Ardından Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gönüllü, Adıyaman Üniversitesi’nde yapılan çalışmaları, ortaya koyulan yenilikleri ve öğrenciye verilen hizmetleri anlatarak Milletvekili Fırat’la fikir alış verişinde bulundu. Milletvekili Fırat ise Adıyaman Üniversitesi’nde yapılan çalışmaları takip ettiğini belirterek yapılan hizmetlerden, yatırımlardan dolayı Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gönüllü’ye teşekkür etti. Fırat ziyaretinin ardından Adıyaman Üniversitesi’nden ayrıldı.

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir