Milletvekili Fırat’tan Öğrencilere Mesaj

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, öğrencilere karne mesajı yayımladı.

Fırat, mesajında, “Özveriyle ve başarıyla sürdürdüğünüz 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılını bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Öğrenmeye, öğretmeye ve kendini yenilemeye açık bir meşale olan öğretmenlerimizin ve geleceğimizin güvencesi olan öğrencilerimizin yıl boyunca göstermiş oldukları gayretin karşılık bulduğu gündür bugün. Ancak her bitiş yeni başlangıçları da beraberinde getirir. Başlangıçlar, başarıya atılan en sağlam temellerdir ve bu temellerin sahibi ise geleceğin mimarı öğrencilerimizdir.

Geleceğin sahibi öğrencilerimizi ve çocuklarımızın daha iyi yetişmesini sağlayan saygıdeğer velilerimizi, özverili bir bilinçle geleceğimizi işleyen öğretmenlerimizi, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimizi, okul müdürü ve müdür yardımcılarımızı ve Milli Eğitim camiamızın her kademesinde duyarlılıkla çalışmalarını sürdüren çalışanlarımızı, yıl boyunca göstermiş oldukları gayret ve çabalarından dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçirecekleri verimli tatiller diliyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir