Milletvekili Halil Fırat Seçim Çalışmaları İçin Besni’deydi “ Durmak Yok yola Devam”

 

 AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim çalışmalara aralıksız devam ediyor.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Besni ilçesinde seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken ilk olarak cumhuriyet bayramı kutlamalar törenine katıldı.

Fırat daha sonra Besni belediye başkanı İbrahim Öztürk ve beraberindekilerle birlikte seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti. Burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Fırat daha sonra Besni ilçe jandarma komutanlığını ziyaret etti. Burada Er ve Erbaşlarla bir araya gelen milletvekili Fırat askerlerle bol bol sohbet etti onların sorunlarını dinledikten sonra görevlerinde başarılar diledi.

AK parti Adıyaman milletvekili İbrahim Halil Fırat daha sonra Besni esnafını ziyaret ederek seçim çalışmalarını bu şekilde devam ettirdi.

Fırat, yaptığı açıklamada “Seçime birkaç gün kaldı ve bizde çalışmalarımızı hızlandırdık gece gündüz demeden seçmenimize ulaşmaya çalışıyoruz çünkü bu seçimin önemi çok daha fazla zaten vatandaşlarımızda bunun bilincinde ve bu yüzden vatandaşlarımız bizlere ayrı bir teveccüh gösteriyor. Şu güne kadar farklı partilere oy veren birçok insanımız bu seçimde bizlerle birlikte oluyor. Çünkü bu dava parti davası değil ülke davası olduğu için vatandaşımız yine bizleri tek başımıza iktidar olarak görmek istiyor. Bizde bunun bilincinde olduğumuz için gecemizi gündüzümüze katara arkadaşlarımızla birlikte dur durak demeden çalışıyoruz. Ve inşallah çalışmalarımızın karşılığını 1 Kasımda sandıkta alacağız” dedi.

Haber Merkezi

 

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir