Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya’dan Çelik’e Ziyaret

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine getirilen Fehmi Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette  Kızılkaya, Çelik’e görevinde başarılar dilerken, iki kurum arasında ileriye dönük yapılabilecek işbirliği ve projeler ele alındı.

İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya, “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine getirilen Fehmi Çelik beye bugün bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ben kendilerinin bundan sonraki süreçte ilimiz için güzel ve hayırlı işlere imza atacağına inanıyorum ve iki kurumumuz arasında da ilimiz için yapabileceklerimizi konuştuk. Ben tekrardan kendilerine bundan sonraki süreçte çalışmalarında esenlikler ve başarılar diliyorum” dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelik, “Değerli İl Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizde ilimizin daha iyi yerlere gelmesi için gerek Milli Eğitim Müdürlüğümüz gerekse de diğer kurumlarla işbirliği yaparak aldığımız bu hizmet bayrağını daha iyi yerlere getirmek için her türlü fedakarlığı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin’den ‘Dünya Gazeteciler Günü’ Mesajı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin , 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir