Minibüs Şoförlerinden Duyarsız Şoförlere Veryansın

Karapınar minibüs hattı şoförlerinin köstebek yuvası yol sorunu bir yana dursun geçiş güzergahlarında ve servis yollarında sağlı sollu parkeden araçlar da ayrı bir probleme sebebiyet veriyor.

Atatürk Bulvarı güzergahında çalışan şehir içi minibüs şoförleri sivil araçların kendi güzergahlarını kullanması ve yolcu aldıkları sağ şeride araç park etmelerine tepki gösterdiler.

Özellikle Adıyaman Belediyesine ait halk otobüsleri ve minibüsçüler kooperatifine bağlı Karapınar minibüs şoförlerinin tepkisini alan sivil araçların kendi güzergahları olmasına rağmen sivil araçların yol boyu park etmesi ve ana yolu kullanmayıp minibüs şoförlerinin kullandığı güzergahı kullanmalarına sert tepki geldi.

Yolcu indirip bindirmekte güçlük çektiklerini belirten minibüs şoförleri yol boyu park edilmesine ve kendi güzergahlarının sivil araçlar tarafından kullanılmasından yakınarak, Adıyaman Trafik Şube Müdürlüğünün bu işi çözmesini istediler.

Gazetemize açıklamalarda bulunan minibüs şoförleri bu sorunu yetkililere defalarca iletmelerine rağmen bir çözüm bulamadıklarını söylediler.

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir