Motosikletler Rahatsız Etmeye Devam Ediyor

Adıyaman’da vatandaşlar, motosiklet sürücülerinden oldukça şikâyetçi görünürken, motosiklet denetimlerinin yetersiz olduğundan yakındılar.

Son bir yıl içerisinde motosiklet sayısında ciddi bir artış yaşanmasına rağmen alınan önlemlerin yetersiz kaldığını belirten vatandaşlar, “Motosiklet sürücüleri hayatı ve trafiği alt üst etmiş durumda. Çocuk yaştaki gençler arkalarına da bir kişi alarak son surat ilçe içinde gruplar halinde tur atıyorlar. Bir başka konu ise motosikletlere koydukları özel eksozlarla motorları bağırtarak çok kaba sesler çıkartılıp çevreye rahatsızlık veriliyor. Bu motosikletlere bir denetim ve kontrol getirilmeli. İşin en kötüsü, bu motosiklet sürücüleri geceleri adeta çılgınlar gibi motor sürerek insanları rahatsız etmekte. Son yıllarda motosiklet kazaları nedeniyle gençlerimiz hayata veda etti. Toplumun can güvenliğini ve hayatımızı güven altına almak için yetkililerin bu soruna acil müdahale etmesini bekliyoruz” dediler.

Haber: Mustafa Polat

Bu Haberi Gördünmü!

Jumbo Kuşlar Bin Liradan Alıcı Buluyor

Adıyaman’da Muhabbet ve Doğa Kuşları Yetiştiriciler Derneği tarafından her hafta kurulan mezatta, muhabbet ve kanarya …

Bir Yorum

  1. maalesef hatay İskenderun da aynı.mustafa kemal mahallesinde akşam 18:00 ile 03:00 arası İstanbul trafiğinden daha berbat bir yoğunluk var.Hiç birinde kask,ehliyet olmadığı gibi mahallede kasıtlı olarak yaptıkları gürültü cabası.sabah alkol alıp uyuşuk yatan bu sefiller akşam oldumu ayaklanıuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir