Murtaza Yetiş: “Sağlıktan Ekonomiye, Ulaşımdan Kültüre Çağ Atladık”

AK Parti Adıyaman milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş, AK Parti iktidarı döneminde Adıyaman’a yapılan ve planlanan çalışmalar ile ilgili kamuoyunu bilgilendirme amaçlı faaliyet bülteni hazırladıklarını belirtti.

AK Parti hükümeti döneminde Adıyaman’a son yıllarda yapılan ve planlanan yatırımları bülten haline getirerek kamuoyuyla paylaşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş, Adıyaman’ın AK Parti iktidarı ile birlikte sağlıktan ekonomiye, ulaşımdan kültüre birçok yatırımın devam ettiğini veya hazırlık aşamasında planlamada olduğunu belirterek; Ankara’da yaptığımız çalışmalar ve Adıyaman’da sahada gördüğümüz sorunların yerinde incelemesi ile ilgili yaptığımız çalışmalar ve diğer faaliyetlerimizi bülten haline getirerek mail ve sosyal medya ortamında vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Amacımız siyaset kurumu olarak yaptığımız çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirmek ”dedi.

17.’si hazırlanan Faaliyet Bülteninde Adıyaman’daki ‘kardeşlik’ olgusuna vurgu yapan Milletvekili Yetiş, ecdattan alınan bu kardeşliğin gelecek nesillere ulaşması için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Yetiş, hazırlanan faaliyet bülteni ile ilgili olarak da şunları dile getirdi: “AK Parti iktidarımız döneminde Adıyaman’ımızda birçok önemli proje hayata geçirilmiş, birçok önemli projenin de temeli atılmıştır. Hem bu projelerden vatandaşlarımızın anlık haberdar olması hem de yaptığımız diğer faaliyetlerle ilgili bilgilendirme amaçlı bülten hazırlıyoruz.17. Bülten son olarak yayınlandı ve vatandaşlarımıza mail ve sosyal medya ortamında iletildi. İnşallah önümüzde yıllarda halkımızın da büyük desteği ile bu yatırımlar daha da artar ve her şeyin en iyisine layık olan hemşerilerimize daha gelişmiş, sorunlardan arındırılmış ve daha da huzurlu bir kent sunarız. Bu konuda bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na ve kabinemizin değerli bakanlarına ilimiz adına teşekkür ediyorum.”

Haber Merkezi

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir