MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım: “Amacımız İlimiz Yatırımcısının Sorunlarını En Aza İndirmekdir”

 

MÜSİAD Adıyaman şubesini ziyaret eden Ak Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, İbrahim Halil Fırat ve Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, sanayicilerin sorunlarını dinleyip bazı konularda fikir alışverişinde bulundular.

Milletvekili Ahmet Aydın, ziyarette yaptığı açıklamada, “Meclis çalışmalarımızdan arta kalan zamanda milletvekili arkadaşlarımızla birlikte seçim bölgemize gelerek ziyaretlerde bulunuyoruz. MÜSİAD Adıyaman şubemizle her fırsatta bir araya geliyoruz. MÜSİAD Adıyaman şubesi yönetim kurulu tarafından daha önce hazırlanan ve bize verilen dosya ile ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugünde yine işadamlarımızın, yatırımcılarımızın sorunlarını dinledik, fikir alışverişinde bulunduk. Çözüme ulaşan sorunların yanı yeni oluşan sorunlarla ilgili notlarımızı aldık. Ankara’ya döner dönmez milletvekili arkadaşlarımızla birlikte bu sorunların çözümü için ilgili bakanlıklarımızla görüşeceğiz. Bizleri ilimize katma değer sağlayan değerli iş adamlarımızla bir araya getiren MÜSİAD Başkanı Şerif Yıldırım’a teşekkür ederim” dedi.

MÜSİAD Adıyaman şubesi olarak sadece üyelerinin sorunlarını değil, kentin de sorunlarına her zaman duyarlı olduklarını belirten MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım ise “Şube olarak zaman zaman ilimiz protokolüyle bir araya gelip ilimiz ekonomisi, yatırımcılarımızın sorunu, ilimizin genel sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bugünde yönetim kurulu ve üyelerimiz Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilimiz Ahmet Ayın ve AK Parti Adıyaman Milletvekilimiz İbrahim Halil Fırat’a ilimiz yatırımcıların yaşadıkları sorunları yeniden aktardılar. Karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Amacımız ilimiz yatırımcısının sorunlarını en aza indirmekdir. Bu vesileyle her fırsatta bizleli birlikte olan, sorunlarımızı dinleyen ve kendilerine ulaştırdığımız sorunların çözümü konusunda  çaba sarf eden  Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilimiz Ahmet Aydın’a, AK Parti Adıyaman Milletvekillerimize şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür  ederim” şeklinde konuştu.

PHA

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir