Nusaybin’den Besni’ye Mesaj Var!

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Besni’den Kahramanlarımıza” isimli yarışmada derece yapan eserler, Besni Kamu Kurum ve Kuruluşlarını Destekleme Derneği ve Besni Kızılay Derneği Besni Şubesinin katkıları ile alınan kuru üzüm ile birlikte Mardin’in Nusaybin ilçesinde görev yapan askerlere gönderildi.

Paketlerin Nusaybin’deki güvenlik güçlerine ulaşmasının ardından orada bulunan askerler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mebbis Yöneticisi Mehmet Songuralp’a ulaşarak teşekkürlerini ilettiler.

Nusaybin’deki güvenlik güçleri tarafından gönderilen yazılı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi; “Nusaybin’de vatan ve bayrak için mücadele eden güvenlik güçleri  olarak, göndermiş olduğunuz malzemeler ve onlardan çok daha değerli olan nadide eserleri teslim aldık. Emeği geçen, bizler için dualarını esirgemeyen  ve  anaokulundan liseye kadar kocaman yürekli yeğenlerimize, kardeşlerimize teşekkür ederiz. Ayrıca bu kıymetli hediyelerin bizlere ulaşmasında emeği ve katkıları olan Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Besni Kamu Kurum ve Kuruluşlarını Destekleme Derneğine, Kızılay Besni Şube Başkanlığına ve sürekli bizler ile iletişim halinde olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mebbis Yöneticisi Mehmet Songuralp’a teşekkür eder, büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öper saygılarımızı sunarız. Hepinizden Allah razı olsun.”

Teşekkür mesajının ardından bir konuşma yapan Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar ise; “Geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğumuz ‘Besni’den Kahramanlarımıza’ isimli şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren eserler ile kuru üzümleri Nusaybin’de bulunan güvenlik güçlerimize göndermiştik. Güvenlik güçlerimiz de tekrar bizlere dönerek teşekkürlerini ilettiler ve bu bizleri çok sevindirdi. Biz Besni olarak her zaman güvenlik güçlerimizin yanındayız ve bunu bilmelerini istedik. Zaten kendileri de Besni’nin devlet, vatan ve bayrak uğruna verilen bu mücadelede daima devletinin ve güvenlik güçlerinin yanında olduğunu öğrenmiş oldular. Rabbim Güvenlik Güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi. HABER MERKEZİ

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir