Öğrenciler Adıyaman İle İlgili Düşünce ve Projelerini Paylaştı

Adıyaman Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Adıyaman Kent Konseyini ziyaret ederek Adıyaman ile ilgili olarak proje ve önerilerini söyledi.

Adıyaman Kent Konseyini ziyaret eden Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri burada Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ile kent konseyi üyeleriyle bir araya gelerek Adıyaman’ın daha gelişmiş bir kent olabilmesi için nelerin yapılması gerektiği konusunda düşüncelerini belirttiler.

Öğrencilere Kent Konseyinin ne olduğu ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, “Öğrencilerimizin şehrimizin sorunlarına göstermiş oldukları duyarlılık, ilgi ve yaptıkları çalışmalar, şehrimizi ve gençliğimiz adına umut ve sevinç verici gelişmelerdir. Onları şehirleri ve insanları adına fikir üretme ve proje yapma konusunda yönlendiren, onları teşvik edip değer veren Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimine ve buraya kadar öğrencilere eşlik eden öğretmenlerine özellikle teşekkür ediyorum. Gençlerimizin, öğrencilerimizin en fazla ihtiyaç duyduğu şeylerden biri fikirlerine önem verilmesi ve söylediklerinin dinlenilmesidir. Onlara bu güveni ve ortamı sağladığımız taktirde çok güzel çalışmalar yapabileceklerine olan inancım tamdır. Öğrencilerimizi dinledik, şehrimiz adına güzel öneri ve fikirleri var. Bunları mutlaka bir komisyon marifetiyle değerlendireceğiz. Süreç ve sonucu da kendileri paylaşacağız hatta gerek olursa onları da katacağız. Bu kent hepimizindir dolayısıyla kentimiz demek kendimiz demektir. Çalışmalarımıza verdiği destek ve katkılarından dolayı Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. İHA

Bu Haberi Gördünmü!

Dağtekin ‘Bizim Adıyaman Sevdamız Var”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin bir basın açıklaması yayımlayarak Dr. Süleyman Kılınç’ın adaylığının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir