Öksüz “Sincik’te AK Parti Sayesinde Çok Hizmet Yapıldı”

AK Parti Sincik İlçe Başkanı Fikret Öksüz, “AK Parti sayesinde Sincik’e bir çok yatırım yapıldı” dedi.

 

AK Parti sayesinde Sincik’in çehresinin değiştiğini ifade eden Öksüz, ” Sincikte 2002’den 2017’ye kadar AK Parti sayesinde çok hizmet yapıldı. Karayolları tarafından çift şeritli yol yapıldı. 7-8 trilyonluk yol ihalesi yapıldı. Sincik çevresi değişti. TBMM Başkanvekilim Ahmet Aydın’a, milletvekillerimiz Adnan Boynukara, Halil Fırat, Salih Fırat teşekkür ederim. Sincik için elinden geleni yapıyorlar. Bizde her yerdeyiz, elimizden geleni yapıyoruz. Köy halkı ile birlikte çalışıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Sincik’te bu sene Valimiz, İl Başkanımız tarafından 3 trilyonluk bir hibe para aktarımı oldu. Bütün köy yollarımızı Çamdere, Dilektepe, Çatbahçe köylerinin asfalt işinin bitirdik. Alt yapısını seneye yapacağız. TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’a teşekkür ederim. 10 trilyonluk ihale yapıldı. Yolumuz mevcut durumu güzel. Karayolları bölge müdürlüğü tarafından asfaltlamasını yaptık. İnşallah Malatya yolu asfaltlanacak. Malatya- Sincik arası. Sincik’in sıkıntısı fazla kalmadı. Sincik dağlık bir yer. Kahta düz ovadır. Besni düz ovadır. Yüzölçümü olarak 4. sıradayız. İster istemez ufak sıkıntılarımız var. Bu sıkıntıları 2019’a kadar bitirilecek. Sincik’te bir birliktelik var. Vatandaşımıza, partimize destek verdikleri için teşekkür ederim.” dedi.

 

– YATIRIMCILARA ELİMİZDEN GELEN YARDIMI YAPACAĞIZ

 

Sincik’e yatırım yapan ve yapacak girişimcilere ellerinden gelen yardımı yapmaya çalştıklarını vurgulayan Öksüz, “Besnili bir işadamımız İbrahim Toksöz’in Sincik’e katkısı çok oldu. Bu Hizmetler AK Parti sayesinde oldu. Bunlar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan eseridir. Sincik’e bakış açısı değişti enerji hatları ile. Vadi tepesinde bir enerji toplama merkezimiz var. Rüzgar gülümüz var. Güneş Enerjisi yapılıyor. Sincikte enerjide ikinci sıradayız. Yatırım olursa yardımcı oluyoruz.” diye konuştu.

PHA

 

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir