Olgun’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılında Başarılar Diledi

Adıyaman Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Derneği Başkanı Ferhat Olgun’dan, yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm eğitim camiasına ve öğrencilere başarılar diledi.

Adıyaman Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Derneği Başkanı Ferhat Olgun’dan, 2017-2018eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm eğitim camiası başta olmak üzere öğrenci, velileri ve Servis Şoförlerine başarılar diledi.

Başkan Olgun mesajında, yeni eğitim ve öğretim yılının verimli ve başarılı geçmesi temennisinde bulunarak şunları söyledi: “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız yeni bir maratona daha merhaba demenin heyecanını yaşıyor. Millet olarak biliyoruz ki; Şanlı ecdadımızdan aldığımız emaneti koruyup daha da ileriye taşıyacak olan gençlerimizdir, çocuklarımızdır. Araştıran, sorgulama yeteneğine sahip olan, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri yakından takip edebilen nesiller yetiştirip, onları geleceğe hazırlayacak olan da idealist öğretmenlerimizdir. Bundan dolayı eğitimcilerimize büyük görev düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor, 2017-2018 eğitim öğretim yılının Adıyaman’ımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Olgun, ayrıca bütün servis yapan şoförlerin 2017-2018 eğiti öğretim yılında kazasız belasız bir yıl diledi.

 

Bu Haberi Gördünmü!

Müdür Tünçmen’den  İHH’ya teşekkür 

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İnsani Yardım Vakfı(İHH) Kahta temsilciliği yönetim kurulu üyelerini makamında kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir