Oturakçı Pazarı Ak Partili Vekillere İçini Döktü

 “ Biz HDP’yi Tanıdık Oylarımızın Gideceği Yer Belli Oldu”

“ Ak Parti Bu Oyunu Bozacaktır”

“ 1 Kasımda Anlımızın Akıyla Çıkacağız”

1 Kasım genel seçimlerine aralıksız şekilde hazırlanan ve şehri karış karış gezerek vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen Ak Parti Adıyaman Milletvekillerinden Ahmet Aydın ve İ. Halil Fırat’ın sıradaki durağı Adıyaman oturakçı pazarı oldu.

Sabahın erken saatlerinde oturakçı pazarı esnafını ziyaret eden ve esnaf ile kahvaltı yapan vekillerimizden Ahmet Aydın, İ. Halil Fırat, belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve beraberindeki heyet halk ile hasbıhal ettiler.

Vatandaşların sıcak karşılamaları karşısında oldukça memnun kalan vekiller ve beraberindeki ekibe halk içini dökerken “ Biz herkesin ne olduğunu anladık. Özellikle de HDP’nin kime hizmet ettiğini öğrendik. Bizim oylarımızın gideceği yer bellidir.  Adıyaman halkı yıllardır teröre prim vermemiştir. Bizler de Adıyaman halkı olarak hiçbir zaman terörü arkasına alan odaklarla birlikte hareket etmeyeceğiz. çevremizdeki insanları da uyaracağız.  Bugün buraya bizleri ziyarete gelen vekillerimiz ve belediye başkanımızın yanı sıra beraberindeki heyete de teşekkür ediyoruz” dediler.

Seçim çalışmaları kapsamında, esnafla bir araya gelen heyet, seçimin kazasız belasız huzur içerisinde geçirilmelerini dileyerek, esnafla uzun süre istişarelerde bulundular.

Ziyarette yaptığı konuşmada ülke menfaatleri ve istikrar için ak partinin tek başına iktidara gelmesinin önemine vurgu yapan ak parti grup başkanvekili ve Adıyaman milletvekili Ahmet aydın; benim veya başka bir ismin milletvekili olması önemli değil. Önemli olan Türkiye’nin hızla artan büyüme hamlesi, istikrar ve güven ortamının yeniden devam etmesidir. Bunun için isimler çok ta önemli değil. Önemli olan bu ortamın devam etmesi için ak partiye duyulan güven ve verilecek oylarla sağlanacak istikrardır” dedi.

Ak parti Adıyaman milletvekili İ. Halil Fırat’da 1 Kasım’ın Adıyaman için önemine vurgu yaparken “Bugün esnafımızı  ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla yine bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaostan bir an önce kurtulması ve halkın refah seviyesinin yükselmesi için bizler Ak Parti olarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Bu nedenle 1 kasım çok önemli bir süreçtir. Halkımızın dua ve destekleriyle bu oyunu bozacağımızı düşünüyorum. Bizlere teveccühlerini esirgemeyen ve misafirperverlikleriyle bizleri mahcup eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. “Önce İnsan” ve “görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmayacağız” parolasıyla çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki emeklerimiz boşa gitmeyecektir” dedi.

Ziyaretin ardından esnaf ve vatandaşları birer birer ziyaret etmeye devam eden ekip, uzun süren sohbetlerin ardından gezilerine devam etti.

Haber: Mustafa POLAT

Bu Haberi Gördünmü!

Adıyamanlılar Vakfı, Sezonun İlk “Öğrenci Buluşmaları”nı Gerçekleştirdi

Adıyamanlılar Vakfı, 2018-2019 burs sezonunun ilk öğrenci buluşmalarını gerçekleştirdi. Vakfın İstanbul Bağcılar’daki genel merkezinde yoğun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir