Özgün “ Bir Gün Herkes Mutlaka Ülkücü Olacak”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hüseyin Özgün, Başbakan Binali Yıldırım’ın bozkurt işareti yapmasına “bir gün herkes mutlaka ülkücü olacak” yorumunu yaptı.

Özgün, yaptığı açıklamada, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda Milliyetçi Hareket Partisi olarak kendilerinin “evet” dediğini hatırlattı. Bütün teşkilatlarıyla istişare sonucu 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda Milliyetçi Hareket Partisi olarak genel merkezin, genel başkanın görüşleri doğrultusunda “evet” oyunu kullanacaklarını belirten Özgün, “Bu vesile ile Milliyetçi Hareket Partisine gönül veren tüm Adıyamanlı hemşerilerimi ülkücü kardeşlerimizin 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda Türkiye’nin geleceği için evet demelerini istiyoruz. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen değerli vatandaşlarımızı Milliyetçi Hareket Partisine uğrayarak bu konudan bizden bilgi alışverişi yaparlar. Gelsinler, kendileri ile görüşelim, özellikle hayır diyen kardeşlerimizle gelsinler, görüşelim. İki noktada aynı ülke için bir arada olacağımız için top yükün  evet diyeceğimize inanıyoruz. Türkiye’nin geleceği için, vatanımız ve milletimiz için ve Genel Başkanımız Doktor Devlet Bahçeli için Milliyetçi Hareket Partisi olarak evet diyoruz.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup seçmen olan herkesin  Türkiye’nin geleceği için kendilerinin de bizimle beraber bu havayı teneffüs ettikleri için, bizimle aynı gemide oldukları için onları da evet demeye çağırıyoruz” dedi.

HERKESLE BERABER “EVET” İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisinin çalışma gelenek ve adetlerinin bulunduğunu anlatan Özgün, şöyle devam etti:

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak  kendi husus ve esaslarımıza göre  Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda siyasi çalışmalarımıza başlayacağız, ekipler kuracağız. Girmedik ev ellini sıkmadığımız kardeşimiz, vatandaşımız olmayacak. Herkesle beraber evet için çalışacağız.16 Nisan’da da sandıktan büyük bir çoğunluk ile evet çıkacaktır. Adıyamanlı hemşerilerimizin Genel Başkanımız Doktor Devlet Bahçeli’ye olan sevgilerinin bir belirtisidir. Adıyaman’a gelmesini istemeleri bu çok güzel bir olay. Bizde Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak Genel Başkanımızın Adıyaman’a gelmesi için önümüzdeki günlerde Genel Merkezden istekte  bulunacağız. İnşallah gelir diye düşünüyoruz. Gelmese de bu da yoğunluktan olabilir. Biz de vatandaşlarımız gibi Genel Başkanımız Doktor Devlet Bahçeli’ye Adıyaman’a gelmesi için çağrıda bulunacağız. Sayın Başbakanımız, Ak Parti Genel Başkanımız Binali Yıldırım meclisteki grup toplantısında  bozkurt işareti yapması bizleri çok sevindirmiştir. Bizim zaten MHP ve ülkücü camia olarak amacımız bir gün herkes mutlaka ülkücü olacak. Sayın Başbakanımızda ilk adımı atmıştır. Bozkurt işaretini samimi olarak yapan Başbakanımıza teşekkür ediyoruz”

 

Bu Haberi Gördünmü!

Çiftçilere süt sağma makineleri dağıtıldı 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde hayvan üreticilerine modern süt sağma makinelerinin dağıtımı yapıldı. GAP Eylem Planı kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir