Özkan “Fehmi Çelik’in Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne Atanması Adıyaman İçin Bir Kazançtır”

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Fehmi Çelik’e ziyaretler devam ediyor.

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Fehmi Çelik’e ziyaretler Fehmi Çelik’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinden ötürü başarılar diledi.

Fehmi Çelik’in yıllarca Ankara’da milletvekili danışmanlık görevinden sonra yeni görevinde başarılı projelere imza atacağını ifade eden AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan; “Aile Ve Sosyal Politikalar İl müdürlüğü görevine atanan Fehmi Çelik’e başarılar dilemek üzere buradayım. Bu vesile ile bir ziyaretimiz oldu. Adıyaman’ımız Türkiye’nin en önemli illerinden bir tanesidir. Türkiye’nin farklı illerinden bürokratlarımız var. Adıyaman’da görev yapan bürokratlar sürekli olarak ilimizden ayrılmak istemiyorlar. Adıyaman’da başta Ahmet Aydın başkanımız olmak üzere bütün milletvekili arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Ülkemiz, ilimiz ve ilçelerimiz için başarılı çalışma yapıyorlar. Fehmi Çelik’in Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne atanması Adıyaman için bir kazançtır. İnsana faydalı olmak onurlu bir görevdir. Biz AK Parti teşkilatları olarak sürekli olarak engellilerin yanında olduk. Benimde annem bir engellidir. Engellilerin taleplerini çok iyi bilen bir bireyim. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Binali Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Eskiden bir insan yaşlısını bakım evine koymak için siyasilerden aracı olmasını isterdi.Yaşlılar bu bakım merkezi için yer bulamazdı. Artık vatandaşlarımız engellisini de, yaşlısını da bakım merkezine götürmüyor. Hükümet ve devlet olarak hem bakıcıya maaş veriyoruz. Hem de engellimize maaş veriyoruz. Bu uygulama aileler açısından oldukça önemli bir noktadır” dedi.

 

Milletvekili Hacı Özkan’ın ziyaretinden ötürü memnuniyetini dile getiren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik ise;“Aynı Zamanda Adıyamanlı da olan Ağabeyimiz Hacı Özkan’ın bizleri ziyareti onurlandırmıştır. Kurum olarak toplumun her kesimine yönelik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şehit, gazi, engelli ve yaşlıların daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için çaba sarf etmekteyiz” dedi.

 

 

 

Bu Haberi Gördünmü!

2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı Açıldı

Adıyaman’da 2. Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarının açılışı düzenlenen tören ile gerçekleştirildi. Adıyaman-Kahta Karayolu üzerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir